Ege Ertem, Intel’e ülke müdürü oldu

Türkiye kanal operasyonunun başında bulunan Ege Ertem, Intel Türkiye’nin yeni genel müdürü oldu. Son bir yıldır Ülke Kanal Müdürlüğü görevini yürüten Özerk Ege Ertem, Intel Türkiye Genel Müdürlüğü görevine getirildi. 4 yıldır Intel’de görev yapan Ertem, Ortadoğu Teknik Üniversitesi Elektrik ve Elektronik Mühendisliği mezunu ve İşletme yüksek lisansı sahibi. Şubat 2004’te Intel Türkiye Genel Müdürlüğü görevinden Intel’in Ortadoğu, Türkiye ve Afrika (META) Bölge Direktörlüğü görevine atanan Ayşegül İldeniz META’nın hızla gelişen bir bölge olduğunun altını çizerek

“Intel Türkiye’nin Genel Müdürlüğüne, Intel’de görevini başarıyla yürüten Özerk Ege Ertem’i getirerek yönetim kadromuzu güçlendiriyoruz. Ege Ertem’in Intel Türkiye’yi bölgede daha ileriye taşıyacağına, Türkiye’de PC pazarını büyütmeye ve bölge ülkeleri tarafından örnek alınacak modeller geliştirmeye yönelik başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine inanıyorum.”

dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici kullandığınız için, içeriğimizi görüntüleyemiyorsunuz. Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. İçeriğimizi görüntülemek ve reklam gelirlerimizi artırmamıza yardımcı olmak için reklam engelleyici uygulamanızı kapatarak yeniden deneyin.