Eğitim “Arena’sı”

Arena Bilgisayar, teknoloji pazarının dinamizmi içerisinde işlerinin büyüme ve değişimini sağlıklı olarak yönetmelerine yardımcı olmak için bayilerine yönelik yeni bir eğitim programı başlatıyor. Arena Akademi adı verilen eğitim programı; pazarlama, finans ve satış yönetimi gibi çeşitli konularda 6 farklı seminerden oluşuyor. Arena Bilgisayar ve Fed Traning ortak girişimi ile düzenlenecek eğitimlerin tümüne eksiksiz katılan bayiler sertifika alacaklar ve daha sonra Arena Bilgisayar’ın düzenleyeceği çeşitli pazarlama çalışmalarında ön plana çıkartılacaklar. Arena Akademi’ye Microsoft, HP ve Philips üretici olarak destek veriyorlar.

Arena Akademi’nin temel amacının; bayilerin pazarlama ve satış alanındaki en son gelişmeler ve trendler hakkında bilgi edinip bunları mevcut işi geliştirecek yönde kullanılmasını sağlamak olduğunu bildiren Arena Bilgisayar Pazarlama’dan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Tarık Tüzünsü, ”Türkiye’de bilgisayar pazarının büyüklüğünün arzuladığımız düzeyde olmamasında tüm sektörün iş yapma şekillerinin ciddi payı var. Hepimiz bu sektördeki bazı konuları değişmez kabul edip aynı şeyleri yapmaya çalıştığımız sürece, pazarı büyütme yönünde bir gelişme olmayacaktır. Bu da sürekli şikayet ettğimiz düşük karlılık sorununu yaratmaktadır. Bizim yapmak istediğimiz, iş ortaklarımıza işlerini daha iyi yönetmeleri ve pazarlamaya daha farklı açıdan bakabilecekleri bir vizyon kazanmalarında yardımcı olmak. Tüm iş ortaklarımızı bu eğitimlere katılmaya davet ediyoruz “ dedi.

Innovation Workshop (Yeni İş Fikirleri Nasıl Üretilir?), Aile Şirketlerinde Kurumsallaşma, Elektronik Perakendesinde Yeni Ufuklar, Profesyonel İlişki Geliştirme ve Satış Becerileri, Finans Dışı Yöneticiler için Finans Eğitimi, İkna Etme Becerileri gibi başlıklardan oluşacak
Arena Akademi ilk eğitimini 5 Nisan günü “Yeni İş Fikirleri Nasıl Üretilir?” ile başlatacak.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.