Ekonomik Toshiba dizüstü arayanlara yeni C serisi

Intel işlemci içeren Satellite C670 ve AMD işlemci ile güçlendirilmiş Satellite C670D Mart 2011 tarihinden itibaren seçkin elektronik mağazaları ve Toshibashop mağazalarında satışa sunulmuştur. Masaüstü PC yerine geçebilecek bir cihaz

43.9cm (17.3”) geniş ekranı ile Satellite C670 / C670D daha çok evde çalışan veya oyun oynayan ve taşınabilirliği vazgeçilmez bir gereklilik olarak görmeyen kullanıcılar için masaüzeri PC yerine kullanılabilecek ideal bir cihaz. Uygun fiyatı sayesinde, Toshiba Satellite C serisi laptoplar kullanıcılarına kısıtlı bir bütçe ile tüm bilgisayar ihtiyaçlarını karşılama imkanı veriyor. Bu hesaplı seri ile e-posta, internet gezintisi, sosyal ağlar (web sohbet dahil) standart ofis uygulamaları ve temel multimedya eğlenceleri gibi günlük bilgisayar ihtiyaçlarınızı uygun fiyatla karşılayabilirsiniz.

Ergonomik klavye ile oyun keyfini çıkarın

Satellite C670’in, 10 haneli sayısal tuş takımına sahip ergonomik düz klavyesi sayesinde hem hesap tabloları gibi işlemlerde sayılarla çalışmak, hem de oyun oynamak çok kolay. Kullanıcı bir oyun karakterini yönetmek istediğinde, normalde yalnızca ok tuşları ile yapılabilen diyagonal hareketler sayısal tuş takımı ile yönetilebiliyor. Buna ek olarak, çoklu dokunmatik (multi-touch) özellikli geniş touchpad alanı ile daha rahat kullanım sağlarken, Toshiba Yüz Tanıma özellikli dahili web kamera sayesinde kullanıcı şifre yazmadan sisteme giriş yapabiliyor. Bilgisayarın 750 GB’a kadar geniş kapasiteli sabit disk sürücüsü, çok sayıda fotoğraf, müzik parçası, video ve doküman depolayabiliyor.

Dijital dünyaya bağlantı

İki adet USB 2.0 girişi ve saniyede 24 Megabite kadar veri hızına sahip[1] süper hızlı Bluetooth® 3.0 HS arayüzü (Bluetooth® 2.1 EDR’den yaklaşık sekiz kat daha hızlı) akıllı telefonlar gibi Bluetooth®-özellikli cihazlarla bağlantı sağlıyor. WLAN arayüzü ise kablosuz ev ağları ile internete kolay bağlantı sağlıyor.

İki renk seçeneği ile sağlam tasarım

Yeni Satellite C670 serisinin sağlam tasarımı çekici fiyat-performans oranını daha da cazip hale getiriyor. Bilek dinlendirme (palm rest) alanındaki ve kapaktaki dokulu yüzey, çizilmelere karşı son derece dayanıklı ve parmak izleri daha az görünür kılıyor. Tamamen siyah ve ekran kapağı ile içi beyaz renk olmak üzere iki renk seçeneği ile satışa sunulmuştur.

Özellikler*

CPU: C670: Intel® Core™ i3, Intel® Pentium
C670D: E-serisi AMD İşlemci
Microsoft® Windows 7 Home Premium (64-bit)
RAM: 8 GB’a kadar DDR3 (1066 MHz)
2.5“ HDD (5,400 rpm) 750 GB’a kadar
43.9cm (17,3”) TruBrite® LED HD ekran (16:9), 1, 600 x 900 piksel, 200 cd/m2; 8ms cevap hızı
GPU: C670: entegre grafik kartı (Intel® Graphics Media Accelerator HD) veya harici grafik kartı (NVIDIA® GeForce® 315M, 512 MB VRAM)
C670D: AMD Radeon™ HD 6310 grafik kartı ile E-serisi AMD İşlemci ve AMD Radeon™ HD 6310 grafik kartı ile AMD Dual-Core İşlemci E serisi
2 x USB 2.0, Çoklu kart okuyucu, Hızlı Ethernet LAN
WLAN (802.11 b/g/n)*, Bluetooth® 3.0 HS*
10-haneli numerik klavye, çoklu dokunmatik özellikli touchpad
Ağırlık: 2.8 kg’dan başlayarak
Boyutlar: 413.6 mm x 270 mm x 28.0 mm (ön) / 37.9 mm (arka)
DVD-Super Multi sürücü (Double Layer)
Toshiba Media Controller, Toshiba LifeSpace
Toshiba Yüz Tanıma özellikli VGA Web kamera, mikrofon
Konfigürasyona ve yerel mevcutluğa göre değişiklik gösterebilir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu