ElectroWorld projeksiyonda üçüncü boyuta geçti

Projeksiyonda üç boyut teknolojisi farkını evinize taşımak için Electro World Mağazaları’na uğramanız yeterli. Electro World, Viewsonic’in PJD5122 modeli projektörü ile sunumlarınızın etkileyiciliğini artırırken evinizin salonunda dev perdede film izleme keyfini üçüncü boyuta geçiriyor.Müşterilerine en bol çeşit, en düşük fiyat ve en iyi hizmet kalitesi sunan Electro World, 3 boyut teknolojisi ile diğer projeksiyon cihazlarından ayrılan Viewsonic PJD5122’yi 699 TL’den satışa sundu.

Ekonomik modda 6 bin saate varan lamba ömrüne sahip PJD5122, 2700 Ansı Lümen ile oldukça parlak bir görüntü sunarken, 8 ayrı hazır görüntü moduyla her türlü görüntü ihtiyacınızı en iyi şekilde destekliyor.

Viewsonic PJD5122, sahip olduğu 800X600 Doğal PC/Mac ve 480i, 480p, 576i, 576p, 720p,1080i video çözünürlükleri ile keyfi ve görüntü kalitesini bir arada sunuyor. Kolay kullanılabilen Türkçe destekli menüsü ile kusursuz görüntü için 3000:1 kontrast oranı ve +/-40 dereceye kadar kenar düzeltme özelliklerine sahip. 1.1 manual zoom ve optik focus özellikleri sayesinde Viewsonic PJD5122 sunumlarınızda da dikkat çekmek istediğiniz noktaları kolaylıkla vurgulamanızı sağlıyor.

İzlediğiniz filme tüm dikkatinizi verebilmeniz için fısıltı kadar sessiz çalışan Viewsonic PJD5122, normal modda 34dB, Eko/Video moda ise 28dB’lik gürültü seviyesine sahip. Viewsonic PJD5122, 6 segment renk tekerleği ve Brilliant Color teknolojisi ile geleneksel 4 Segment ve 5 Segment renk tekerleğine sahip projektörlere göre çok daha canlı ve keskin renkler sunuyor. Ayrıca sahip olduğu Of To Go (Kapat ve Git) fonksiyonu ile sıradan projeksiyonlarda ürünü kapattıktan sonra lambanın soğuması için beklemeniz süreyi size bırakırken bu fonksiyonla lambaya zarar vermeden hızlıca cihazı hızlıca kapatmanızı sağlıyor.

Sahip olduğu 5W’lık hoparlörleri ve sıradan giriş seviyesi projektörlerdeki sınırlı giriş çıkış özelliklerinin aksine Viewsonic PJD5122, 2 adet VGA giriş, 1 Adet VGA çıkış, 1 adet S-Video, 1 Adet Kompozit, 1 Adet VGA ile ortak komponent girişleri sunuyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.