Ana sayfa BT Gündem Elektrik hattından data aktaran iki yeni modem

Elektrik hattından data aktaran iki yeni modem

125
0

Albim A.ş. tarafından ithal edilen Aztech ürünlerine yeni iki model daha eklendi. Özellikle ev ve ofis kullanıcıları için sorunsuz teknoloji kullanımı sunan Aztech HomePlug ürün serisi , kesintisiz ve güvenilir veri, ses , görüntü işleme aktarımı konusunda iddalı. Aztech HL110E 200Mbps HomePlug AV Ethernet Adaptörü

Aztech HL110E 200 Mbs HomePlug AV Ethernet Adaptörü, PC’ler, modemler, oyun konsolları ve IP set-top kutuları ile evinizdeki elektrik hattı üzerinden kolayca bağlantı kurmanızı sağlar. 200 Mbps hızı ile İnternet TV (IP-HD kalitesinde TV), video-on-demand, VoIP Telefon ve internet erişimini destekler. Evinizde elektrik hattı üzerinden 200 metreye kadar veri aktarımını sağlayacağınız güvenilir bir ağ ortamı yaratır. Maksimum güvenlik için istediğiniz zaman “Basit Bağlayıcı Düğme” ile ağ ortamınızı da şifreleyebilirsiniz.

Evinizde kendi yerel ağ alanınızı (LAN) oluşturmak için, Aztech HL110E ‘yi sadece bir güç soketine ve prize takmanız yeterli. Kolayca kullanılabilen homeplug adaptörün en büyük avantajlarından biri taşınabilir olmasıdır. Evinizde yeni düzenlemeler yapacağınız zaman Aztech HL110E’ nin prizini değiştirerek mevcut elektrik hattınızı kullanmanız yeterlidir. Kesintisiz, güvenilir veri ve sorunsuz teknoloji kullanımı sunan Aztech HomePlug HL110E, ihtiyaç duyduğunuz tüm kolaylıkları sizin için sağlar.
Albim Bilgi İşlem A.ş. tarafından ithal edilen ürünün fiyatı 69$ + kdv

Dünya’nın en küçük 85Mbps Turbo Güç hatlı Adaptörü

AZTECH HL106E 85Mbps Homeplug Ethernet Adaptörü, 85Mbps’ye kadar elektrik ahttı üzerinden “Turbo Güç Hattı” sayesinde hızlı veri kullanımı sağlar. 10/100Mbps Ethernet cihazlarının ev ağına bağlanmasını sağlayarak, yeniden kablolama maliyetini azaltıp ana şebeke erişimine kolaylık sağlar. HL106E, Intellon tasarımı INT1200 ve INT5500 (85Mbps) çözümlüdür. Aztech HL106E tamamen RoHS ile uyumludur. Ayrıca güç kaynağı anahtarlama modu ile Dünya Pazarı için de idealdir. Prize takıldıktan sonra 3 aşamada kurulan Aztech HL106E’nin kullanımı çok kolaydır.
Albim Bilgi İşlem A.ş. tarafından ithal edilen ürünün fiyatı 49.9 $ + kdv