Elkotek’ten TTnet’e 400 bin modem aha

TTNet’in ilk kez direkt olarak yaptığı 400.000 adet kablolu ve 400.000 adet kablosuz ADSL modem ihalesi neticelendi ve Elkotek – Aneltech iş ortaklığından 200.000 adet kablolu, 200.000 adet de kablosuz Pikatel modem alımı yapılması kesinleşti. TTNet bu yılın Nisan ayında da Elkotek’ten 150.000 adet Pikatel kablolu modem alımı yapmıştı. Böylelikle 2004 yılının Nisan ayından 2007 yılı başına kadar Türk Telekom’un, 2007 yılı başından itibaren de TTNet’in çözüm ortağı olan Elkotek, tüm Türkiye sathında yetkilendirdiği ADSL Satış ve Servis Noktalarıyla verdiği ADSL hizmetinin yanında TTNet’in kaliteli modem ihtiyacını karşılayan güvenilir bir tedarikçisi olduğunu ispatladı.

2004 yılının ikinci yarısından başlayarak bugüne kadar yaklaşık 600 bin adet Pikatel modem Türk kullanıcılarına kesintisiz, güvenli ve hızlı bir şekilde Internet’e bağlanma imkanı sağlıyor. Elkotek’in yaklaşık 25 yıldır Türk Telekom’un ve kurulduğu günden beri de TTNet’in servis ve malzeme sağlayıcıları arasında değişmez bir yeri olduğunu ifade eden Elkotek Genel Müdürü Hakan Tahiroğlu “Pikatel için 2008 sonuna kadar olan dönemdeki ürün satış hedefimiz 1 milyon adet idi. Ancak bu hedefe daha 2007 dolmadan varacağımız kesinleşti. Yeni hedefimiz 2008 yılı sonuna kadar toplam 2 milyon adet Pikatel ürün satışı. Elkotek kurulduğu günden beri daima yeni teknolojiler konusunda öncü rol oynadı. ARGE, servis ve kaliteye hep büyük önem verdik. Çabalarımızın karşılığını yüzbinlerce ev ve işyerine Pikatel markalı ürünlerimizle üstün teknolojinin girmiş olmasıyla alıyoruz.” dedi.

Elkotek’in marka ismi olan Pikatel ürün ailesi içerisinde ADSL modemler dışında, kablosuz bağlantı aksesuarları, gelişmiş IAD tarzında VoIP özellikli modemler, tak-konuş olarak kullanılan mucize VoIP kutuları (ATA), IP telefon gibi ürünler de yer alıyor. Elkotek bünyesinde oluşturulmuş olan 7/24 Çağrı Merkezi her türlü kullanıcı sorusuna cevap vermekte.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.