Elmacı pazarı Çukurova’ya merhaba diyor

Bir Naksan Holding kuruluşu olan Naksan Teknoloji’nin yatırımcısı olduğu Adana Apple Premium Reseller mağazası elmacıpazarı, açılışa özel şok indirimler ile 26 Mart Cumartesi günü Adana’daki teknoloji severleri mağazasına davet ediyor. İstanbul Kanyon, Nişantaşı, Şişli, Akmerkez, İstinye Park, Bağdat Caddesi, Palladium, Meydan, Ankara Panora ve Cepa, İzmir, Bursa, Bodrum ve Gaziantep’ten sonra, 15. Apple mağazasının açılışını yapan Apple Türkiye tek yetkili distribütörü Bilkom, Türkiye’nin birçok yerinde tüketicisini Apple ürünleri, garanti, servis ve satış sonrası destek hizmetleri ile buluşturmaya devam ediyor. Apple tarafından tüm ülkelerde mağaza içi tasarım ve yerleşimde yapılan yenilikleri yansıtan APR V2 programının Türkiye’deki ilk uygulandığı lokasyon elmacıpazarı Adana bir Naksan Teknoloji iştiraki. Gaziantep ve Adana’daki Apple Premium Reseller mağazalarının yatırımcısı, 2010 yılında Naksan Holding çatısı altında kurulan Naksan Teknoloji, farklı sektörlere yönelik bilişim çözümleri geliştiriyor. Anadolu şehirlerinin bilişim teknolojileri alanında global bir oyuncu olması için birçok alanda yatırım yapan Naksan Teknoloji, Gaziantep’ten sora ikinci elmacıpazarı mağazasını Adana’da açıyor.

Türkiye tek yetkili Apple distribütörü Bilkom Genel Müdürü Cömert Varlık, elmacıpazarı Adana mağazası ile ilgili olarak;
“İş ortaklarımız, zincir mağazalar, online satış kanalları ve Apple Premium Reseller yatırımcılarımız ile 700’den fazla satış noktasında Apple ürünlerini tüketici ile buluşturmaya devam ediyoruz. Apple Avrupa’da bile daha yeni başlatılan APR V2 Programı’nın Türkiye’de ilk uygulamasını Naksan Holding ile Adana mağazamızda gerçekleştirmekten çok mutluyuz. Türkiye genelinde şu anda sayısı 15 olan Apple mağazalarını, 2011 yılı sonunda 20’ye çıkarmayı hedefliyoruz. ” ifadesini kullanarak Adana’nın IT sektörü için önemli olduğunu belirtti.

Naksan Teknoloji yönetim kurulu üyesi Bahaeddin Nakıboğlu ise,
“Naksan Teknoloji olarak bölgeye olan yatırımlarımız artarak devam edecek. elmacıpazarı Gaziantep’ten sonra Adana mağazamızla birlikte bölgedeki mağaza sayımızı ikiye çıkarıyoruz. Ayrıca APR V2 yeni mağaza konseptinin Türkiye’de ilk mağazasını açmak bizim için çok önemli. Adanalıları Apple’ın ayrıcalıklarıyla tanıştıracağımız için büyük mutluluk duyuyoruz.” sözleri ile görüşlerini belirtti.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu