En hızlı ve rengarenk harici diskler Toshiba’da

Toshiba taşınabilir sabit disk sürücü portföyüne canlı renklerden oluşan STOR.E PARTNER’ı ekledi. Bu mini ürün metalik yansımalı, kauçuk dokulu siyah, mavi, yeşil ve turuncu renkleri ile kullanıcıların yanından hiç ayıramayacağı şık ve modern bir görüntü yaratıyor. 500 GB ve 1.0 TB kapasiteye sahip USB 3.0 arabirimli STOR.E PARTNER taşınabilir diskler, depolama sorunlarınızı keyifli bir şekilde ortadan kaldırıyor.

Taşınabilir disklerin 500 GB ve 1.0 TB’lik kapasitesi büyük dijital ortam kütüphanelerini barındıracak boyutta. USB 3.0 arabirimi sayesinde, STOR.E PARTNER büyük ortam dosyalarını saniyede 5.0 Gigabit veri hızına sahip bağlı bir USB 3.0 taşınabilir bilgisayara hızla aktarabiliyor. Ürün USB 2.0 arabirimine sahip olan bilgisayar ve diğer cihazlarla da sorunsuz bir şekilde kullanılabiliyor.

Veri güvenliğiniz için

Yüklü olarak sunulan Nero BackItUp & Burn Essentials yazılımı dosyaları güvenilir bir şekilde yedekleyip, saklıyor ve hasarlı ya da yanlışlıkla silinen verileri kurtarıyor.

Teknik özellikler

Kapasite: 500 GB, 1.0 TB

Arabirim: USB 3.0 (USB 2.0 uyumlu)

Boyutlar (U x G x Y): 500 GB: 119 x 83 x 14 mm, 1.0 TB: 119 x 83 x 17 mm

Ağırlık: 500 GB: yaklaşık 160 gram, 1.0 TB: yaklaşık 195 gram

Güç kaynağı: USB kabloyla

Renkler: Siyah, mavi, yeşil, turuncu

Mini Notebook NB500 serisiyle uyumlu tasarım

Kutu içindekiler: STOR.E PARTNER, Nero BackItUp ve Burn Essentials yazılımı (önceden yüklenmiş), USB 3.0 kablo, hızlı başlatma kılavuzu, kullanıcı el kitabı (önceden yüklenmiş), garanti belgesi

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu