En iyi bilgi güvenliği danışmanı Deloitte

160 yılı aşkın süredir profesyonel hizmetler alanında dünyanın en büyük firmalarından biri olan Deloitte, Forrester Research tarafından “Bilgi Güvenliği Danışmanlığı” alanında, müşterilerinden olağanüstü geri bildirim alan lider firma olarak seçildi.

Müşterilerin referansına göre oluşturulan rapor sonuçlarından çok mutlu olduklarını dile getiren Deloitte Türkiye Kurumsal Risk Hizmetleri Lideri Cüneyt Kırlar, “Deloitte, araştırmaya konu olan 10 şirket arasından sıyrılarak, müşteriden en iyi geri bildirimi alan lider şirket oldu. 2007’den beri lider olmamızı sağlayan ve yıllardır bir parçamız haline gelen ‘hizmet verilen kurumlara katma değer sağlamak için odaklı hizmet verme’ niteliğimiz, Forrester Research tarafından da burada anılıyor. Raporda bahsedildiği gibi Deloitte, hizmet verdiği kurumların başarısına tutkuyla bağlı olarak çalışıyor. Böylece bu kurumlar başarılı oldukça, Deloitte da başarılı oluyor” dedi.

Bilgi güvenliği danışmanlık hizmetlerinin 2013 yılı ilk çeyrek durumlarını değerlendiren, “Forrester Wave: Bilgi Güvenliği Danışmanlığı Hizmetleri 2013 – I. Çeyrek Raporu”nda Deloitte, müşterilerinden olağanüstü geribildirim almasının yanı sıra kapsamlı ve entegre hizmet önerilerine sahip şirket olarak belirlendi. Forrester raporu ayrıca, Deloitte’u bilgi güvenliği alanında derin teknik bilgi ve küresel etkinliği ile vurgularken;  güvenlik ve risk danışmanlığı hizmeti veren birinci sınıf şirket olarak konumluyor.

Raporda öne çıkan diğer tespitler ise şöyle:

·         Deloitte 2011 ve 2012 yıllarında, müşteri bazında %8 büyüyerek globalde 4,985’ten fazla müşteriye hizmet verir hale geldi.

·         Müşteri referanslarında danışmanın kalite ve yetkinliği olduğu kadar, Deloitte’un risk kaynaklı yaklaşımı, güçlü olduğu alanlar ve dikey tecrübesi öne çıkıyor.

·         Yapılan oylamalarla Deloitte’un taahhütlerini yerine getirme yeteneği tüm katılımcıların en yüksek oyunu aldı.

·         Deloitte, derin teknik bilgi ve başarılı iş süreci uygulamaları ihtiyacı içinde bulunan kurumların başvurabileceği bir şirket olarak karşımıza çıkıyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.