Engin Gedik’in yerine Neşet Dereli

Geçtiğimiz günlerde, sürpriz şekilde görevinden ayrılan Turkcell Kurumsal İlişkiler Direktörü Engin Gedik’in yerine, Türk Havayolları ve Halkbank’ta görev yapan Neşet Dereli getirildi.Haziran ayı içerisinde, yaklaşık 2 yıldır Turkcell Kurumsal İlişkiler Direktörü olarak görev yapan, son  7 yıldır, Turkcell Kurumsal İlişkiler Departmanı bünyesinde çeşitli görevlerde bulunan Engin Gedik’in yerine 7 Ağustos itibari ile Halkbank’tan Neşet DERELİ getirildi. Dereli Türk Hava Yolları’nın Dijital İletişim Müdürlüğü görevini de yapmıştı.Pozisyonun bağlı olduğu Turkcell, Pazarlama’dan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İsmail BÜTÜN’ün Boğaziçi Üniversitesi’nden hem sınıf arkadaşı, hem de yakın arkadaşı olduğu iddia edilen Ertaş, Engin Gedik’in boşalttığı görevi layığı ile doldurabilecek mi? Hep birlikte göreceğiz.
Engin Gedik de, Dünya gazetesi bünyesinde faaliyet gösteren Bilişim Yayınları ile ilgili en yetkili isimdi. Dünya Gazetesi ve çeşitli yayın organları nezdinde.
Engin Gedik de, Turkcell dijital yayın organlarından sorumlu medya ilişkileri direktörü olarak göreve başlamıştı.
Turkcell’de Kurumsal İletişim Direktörlüğü pozisyonu, Kaan Terzioğlu’nun talebi ile geçtiğimiz yıldan itibaren, doğrudan Genel Müdür yerine, Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı (İsmail BÜTÜN) pozisyonuna bağlanmıştı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu