Ana sayfa BT Gündem Epson baskıda sessizlik modunu başlattı

Epson baskıda sessizlik modunu başlattı

111
0

Epson, PLQ-22/22M adlı yeni passbook yazıcısını, daha sessiz ve daha az enerji harcamak isteyen kullanıcılarına sundu. Bu yeni cihaz ile, yazıcının bir önceki versiyonu olan PLQ-20/20M’in üzerine güç tüketimini minimize eden özellikler eklendi. Yeni Epson PLQ-22/22M, bankalar, postaneler ve devlet kurumları için düşük maliyete, sessiz yazıcı kullanımı imkanı sunacak.

Epson PLQ-22/22M, Windows® ile çalışan sistemlerde bazı özel imaj çıktılarının seri bir şekilde alınmasını sağlıyor. Cihazın MICR/MSRW kafası (M Versiyonu) ile de herhangi bir sorun yaşamadan çekler ve passbook’lar kolaylıkla basılabiliyor.

“Ofis çalışanları ve kullanıcılar, 51dBA düzeyinde yani fark edilmeyen bir ses aralığında çalışan bu yazıcıdan çok memnun kalacaklar” diyen Epson Türkiye Ofis Müdürü Sevil Kanat yeni piyasaya sürülen bu cihaz ile ilgili şunları söyledi;

“PLQ-22/22M ile finans kuruluşları ve devlet kurumları azımsanmayacak ölçüde tasarruf sağlamış oluyorlar. ENERGY STAR® tarafından kalitesi tescillenmiş olan cihaz, kapalı – bekleme konumunda da çok düşük enerji (4.5W) tüketimi sağlıyor. Şerit değişimine gerek kalmadan, taslak modda iken, 10 milyon karakteri basabilen cihaz, böylece işlemi toplamda çok daha hesaplı hale getiriyor.”

Passbook’larda 2.6mm kalınlığa kadar doküman basımına imkan sağlayan PLQ-22/22M, 128kb ön bellek hafızası sunması sayesinde, esnek bilgi ve mükemmel passbook işleme olanağı veriyor. Tüm bilgi teknoloji sistemlerinde kolayca kurulabilen Epson PLQ-22/22M, desteklediği faklı emülasyon seçenekleriyle ve sahip olduğu seri ve USB arabirimleriyle esnek bağlantı imkanı sağlıyor.