Epson, CX6600 ile hepsi birarada.

EPSON Stylus CX6600, EPSON’ın en gelişmiş genel amaçlı hepsi bir arada mürekkep püskürtmeli yazıcısı. Bu yazıcılara olan talep artmaya devam ederken, IDC analistleri pazarın 2007’de 12 milyon adede ulaşacağını tahmin ediyor. Bunun nedeni, bireylerin hem evde, hem de ofiste yüksek hızlı baskı ve yüksek çözünürlükte taramayı hesaplı fiyatlarda istemesi. Ev ofis ve küçük-orta işyeri ortamları için tasarlanan yeni EPSON Stylus CX6600’da, bireysel mürekkep kartuşlarının maliyetten tasarruf sağlayan özelliğiyle birlikte genel amaçlı dökümanlar basıp tarama kabiliyeti ve bellek kartı saklama kolaylığı ve ara sıra fotoğraf basma özellikleri isteyen kullanıcılar hedeflendi. Bu işlevler ve gelişmiş fotokopi özellikleri bu ürünün özellikle iş kullanıcıları için olduğu kadar ev kullanımı için de çekici olmasını garantiliyor.

EPSON Giriş Seviyesi Ürünleri Avrupa Ürün Müdürü Lain Friar, CX6600’ın gelişmiş işlevsellik ve performansı çekici hepsi bir arada yazıcıda isteyen ev/küçük ofis kullanıcılarının hedeflendiğini ifade ederek sözlerini şöyle sürdürdü:

“Bu ürün, günlük dökümanlardan fotoğraflara kadar çok geniş bir döküman yelpazesini taramayı, kopyalamayı ve basmayı kolaylaştırıyor. Pazarın artık, işlevsellikten feragat etmeden hem maliyetten hem de yerden tasarruf ettiren gelişmiş hepsi bir arada yazıcılar talep ettiğine inanıyoruz ve bu ürün de söz konusu ihtiyaçları karşılamak üzere ideal bir şekilde konumlandırılmıştır.”

EPSON Stylus CX6600 dakikada 22 sayfaya kadar ve 5760 optimize dpi’ye kadar dikkat çekici bir baskı performansı sunuyor. Baskı işlevi EPSON’ın Micro Piezo baskı ve EPSON DURABrite Mürekkebi esaslı dört mürekkep sistemi kullanır. Popüler DURABrite Mürekkepleri düz kağıtta dahi mükemmel performans ve hem parlak hem de uzun süre dayanan fotoğraflar sunuyor. Aynı zamanda bulaşmaya ve suya karşı dayanıklıdır; baskıdan hemen sonra kağıda su dökülse bile mürekkep ıslandığında akmaz. DURABrite Mürekkepleri ayrı mürekkep kartuşlarında tedarik edilir; böylece tüketicinin istediği maliyet tasarrufu gerçekleşir. Renkli mürekkeplerden biri kurursa, üç renkli kartuşun hepsini değiştirmektense, yalnızca o kartuşu değiştirirsiniz.

EPSON Stylus CX6600, kolayca taranan dökümanlardan çok net sonuçlar ortaya çıkartan yüksek çözünürlüklü fotoğrafların taranmasına kadar tüm tarama ihtiyaçlarını karşılayan yüksek kaliteli 1200 x 2400 dpi tarayıcıyı içerir. EPSON Smart Panel ile birlikte kullanıldığında, kullanıcı sonucu email le gönderebilir, dosyaya kaydedebilir veya diğer birçok işlevi kullanabilir. Yeni EPSON Scan yazılımı kullanıcının eski ve solmuş fotoğraflarda renk restorasyonu yapabilmesini de sağlar.

EPSON Stylus CX6600, kontrol panelinde sadece bir düğmeye basılmasıyla renkli veya siyah beyaz fotokopi çeker. Ayrıca kullanıcı kullanılacak baskı ürününün tipini ve boyunu ve çıktı kalitesini draft/taslak, text/metin, image/imaj veya best/en iyi arasından seçerek belirtebilir. Cihaz ayrıca 9 ayrı bellek kartı tipine doğrudan destek sağlar. İmajlar doğrudan bellek kartından basılabilirler ve taranan dökümanlar bilgisayar kullanmaya gerek olmadan bellek kartında saklanabilir.

EPSON Stylus CX6600’in başlıca özellikleri:

• Hepsi bir arada yazıcı, tarayıcı ve fotokopi makinası bellek kartı okuyucuyla birlikte
• Tasarruflu baskı için ayrı mürekkep kartuşları
• Bulaşmaya, suya ve solmaya dayanıklı baskılar için EPSON DURABrite™ mürekkepleri
• 5760dpi’ye kadar mükemmel baskı kalitesi
• Net sonuçlar için 1200 x 2400 dpi’lik tarayıcı
• Bilgisayara gerek olmadan tek başına fotokopi
• Öğretici ikonlara sahip kullanımı kolay kontrol paneli
• 9 Farklı türde bellek kartıyla uyumlu (doğru adaptörle 11’e kadar)
• Dijital bellek kartından ve dijital bellek kartına baskı
• Dijital bellek kartına dökümanların arşivlenmesi
• EPSON Scan yazılımıyla solmuş fotoğrafların restore edilmesi
• Kenarsız baskı ve fotokopi

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.