Ana sayfa BT Gündem Epson’dan ev eğlencesi çözümleri

Epson’dan ev eğlencesi çözümleri

91
0

Epson, evde sinema keyfini bir adım öteye taşıyor. Epson EH-DM3 adı verilen yeni hepsi bir arada projektör sayesinde Epson, kullanıcılara adeta tek bir eğlence paketi sunuyor. Hepsi bir arada özelliği ile öne çıkan Epson EH-DM3 video projektörü, entegre DVD/DivX oynatıcı ve entegre sanal dörtlü stereo hoparlörleri (surround sound) ile evinizde film izleyip, spor karşılaşmalarını stadyumdaymış gibi seyredip, fotoğraflarınızı geniş ekran (widescreen) formatında yansıtabilirsiniz… Çoklu ortam deneyimine çok yönlü bağlantı imkanı

Epson EH-DM3 video projektörü ile DVD filmleri oynatabilir, CD ve MP3 dosyalarından müzik dinleyebilir, USB anahtarından fotoğraflarınızı yada videolarınızı görüntüleyip, kameraya, oyun konsolu, bilgisayar ve televizyona kolayca bağlantı kurabilirsiniz.

Küçük evlerde de kullanıma uygun geniş ekran seçeneği
Küçük bir salonda bile büyük ve yüksek kalitede görüntülerin keyfini çıkartmayı sağlayan Epson EH-DM3 video projektör, geniş ekran seçeneğini, ufak odalarda da kullanma imkanı sunuyor. Kullanımı son derece basit olan yansı cihazı, tak ve çalıştır (plug & play) özelliği sayesinde hızlıca bilgisayara, kameraya veya oyun konsoluna bağlanabiliyor.

Kompakt, hafif ve taşıması çok kolay

Hepsi bir arada büyük ekran eğlencesi olan EH-DM3, 3LCD teknolojisi ile mükemmel kalitede görüntü sağlıyor. Evinizin sıcak ortamında gerçek bir sinema deneyimi yaşatan Epson EH-DM3, şık ve portatif yumuşak dokulu çantası, katlanabilen kulpu sayesinde rahatça taşınabiliyor. Böylece hepsi bir arada sinema keyfini evinizin dışına da taşıyıp, arkadaşınızın evine giderken de rahatça götürebiliyorsunuz.

EH-DM3 Kareoke partilerinin vazgeçilmezi olacak!
Ev partilerinin vazgeçilmezi olmaya aday EH-DM3’ün bir mikrofon girişi de var. Böylece, pop yıldızı olmak isteyen aile üyelerine mükemmel bir eğlence fırsatı doğuyor. Bu özellik ayrıca, evinizde kareoke partileri vermenize bile olanak sağlıyor.