Epson’dan profesyonellere

Epson, hem dijital renk dayanıklılığı hem de siyah/beyaz ve renkli fotoğrafçılık için en gelişmiş mürekkep teknolojisini destekleyen Stylus Pro geniş formatlı yazıcılarının tanıtımını gerçekleştirdi. Epson Stylus Pro 4800, 7800 ve 9800’den oluşan bu yeni sınıf, kalite, verimlilik ve media uyum esnekliğinde mükemmel özellikler taşıyor.Görsel alanda profesyonel talepleri karşılayabilecek özelliklere sahip Stylus Pro Serisi yüksek kalite fotoğraf, sanat ve prova baskı gibi işler için ideal çözümler sunuyor. Bu yeni seri, A2’den A0+ ya kadar genişlikteki bütün formatlarda baskı yapabilme özelliğine sahip.

Temel Epson teknolojilerini yansıtan bu yeni sınıf, baskı kalitesinin istenildiği gibi alınamadığı işlerde bile çarpıcı sonuçlar ortaya çıkarıyor. Micro Piezo baskı teknolojisi, görsel içeriğe göre damlacık boyutunu otomatik olarak ayarlayan Epson Değişken-Boyutlu Damlacık (Epson’s Variable-sized Droplet Technology ) teknolojisi ile birlikte gelen mürekkep miktarını tamamen kontrol altına alarak ayrıntılı görsellerde iyi sonuçlar veriyor.

Yeni Stylus Pro serisi yazıcılar, en son 8-renkli mürekkep teknolojisi Epson UltraChrome K3‘ü kullanıyor. Bu teknoloji, renkli ve siyah/beyaz fotoğrafçılıkta mükemmellik sağlayan “silver halide” baskı ile üstün çıktı almanızı sağlıyor. Mürekkep teknolojisi aynı zamanda yüksek kalite ve uzun süren dijital renk dayanıklılığına da sahip

Diğer mürekkeplerden farklı olarak, Epson UltraChrome K3 sınıfında, mükemmel siyah/ beyaz ve renkli baskı sağlayan 3 siyah ve bir tam set renkli mürekkep bulunuyor. 3’lü siyah mürekkep, renkli ve siyah/beyaz baskı, profesyonel fotoğrafçıların istediği gerçeğe yakın ten rengi sonuçları veren daha nötr geçişlere sahip. En açık siyah olan 3. siyah mürekkep ise (light light black), yüksek kalite renkli ve siyah/beyaz baskıda en iyi sonuç için mükemmel gri gam performansı ve daha yumuşak bir tonal reprodüksiyon sağlıyor.

8 mürekkep kartuşu bulunan UltraChrome K3 doygun renklerin tam reprodüksiyonu ve endüstriyel dayanıklılık standartlarına uygunluğu sağlayan geniş bir renk gamı taşıyor. Bu özellik ,ayrıca, parlak kağıtlarda yapılan baskılarda profesyonel sonuç veren ve her tür ışık ortamında iyi gözüken baskılar sağlıyor.

Sanat çalışmalarının daha uzun süre iyi görünmesi kaygısını taşıyanlar için baskıyı ideal hale getiren UltraChrome K3 mürekkep, siyah/beyaz baskılarda 100 ve renkli baskılarda 75 yıla kadar renk solmasına karşı dayanıklılığı ile dikkat çekiyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.