Epson, ofislere yönelik yeni yazıcısı AcuLaser C9100’ü pazara sundu

EPSON’ın ofis pazarı için özel olarak tasarladığı yeni ürünü yüksek hızlı A3 tandem renkli lazer yazıcı AcuLaser C9100 toplam maliyeti düşürmesiyle dikkat çekiyor. Yazıcının 24sf/dk’lık renkli baskı hızı ile A3 ve pankart baskısı yapabilmesi yüksek hacimli renkli döküman baskısı için ideal kullanım sunuyor. EPSON AcuLaser C9100, pazarda önde gelen mevcut EPSON AcuLaser yazıcı yelpazesini tamamlıyor.EPSON AcuLaser C9100, işyerlerinin mono ve renkli baskıda, kağıt kullanımı, performans, kalite, verimlilik ve çalıştırma maliyetleri ihtiyaçlarına tek cihazla cevap veriyor. Mono baskıda fiyat ve hız açısından bugün pazardaki sadece mono baskı yapan bazı yazıcılarla rekabet ediyor. EPSON AcuLaser C9100 sayesinde artık işyerleri renkli baskı için ayrı, siyah beyaz baskı için ayrı yazıcıya gerek duymayacak, böylece yer, zaman ve para tasarrufu sağlanacak.

Günümüzde işyerlerinde grafik paketlerinin yaygın bir şekilde kullanılması, gitgide daha fazla miktarda pazarlama, sunum ve aktivite dökümanının işyerinin kendi ortamında hazırlanması anlamına geliyor. Bu malzemeler için renk çok önemli olduğundan EPSON AcuLaser C9100’ün yüksek kalitesi tüm beklentilere cevap veriyor. Bu yazıcı, canlı ve aslına uygun renkler ile renk metin ve grafik üretmek için EPSON’ın yeni AcuBrite tonerini ve tandem bir baskı motoru kullanıyor. AcuBrite toner ince ayrıntılı, göze çarpan renk ifadesi ve istikrarlı görüntü kalitesiyle dökümanlar üretiyor. EPSON AcuLaser C9100, işyerlerinin kaliteden feragat etmeden, ofis ortamında önemli renkli dökümanları hızlı ve emin bir şekilde basmasını sağlıyor.

EPSON Avrupa Lazer Yazıcı Ürün Müdürü Sylvain Jolly, “EPSON AcuLaser C9100 işyerlerinin mono yazıcıdan renkli yazıcılara geçmesini sağlayacak. Çalışma gruplarının karmaşık uygulamalarının ve yüksek kalitede renkli pazarlama dökümanlarının hazırlanması için ideal. Bu yazıcının baskı hızı ve esnekliğin sadece çıktı kalitesinden sonra geldiği kurumlarda en iyi çok amaçlı baskı çözümü olduğuna inanıyoruz” diyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.