Ana sayfa BT Gündem Epson Stylus DX4400 Serisi ile baskı, tarama ve fotokopide yeni nesil çözüm...

Epson Stylus DX4400 Serisi ile baskı, tarama ve fotokopide yeni nesil çözüm sunuyor

158
0

Epson’ın ev ve ofis kullanımı için ideal hepsi bir arada A4 modeli Stylus DX4400 Serisi kalite, esneklik ve maliyetin önemli olduğu durumlarda tüm baskı, tarama ve fotokopi ihtiyaçlarınızı karşılayacak. Lazer yazıcıyla yazılmış gibi metin çıktısı ve parlak fotoğraf baskıları sağlayan Stylus DX4400 su, leke ve solmaya karşı dayanıklılık sağlayan Epson DURABrite Ultra Mürekkebini kullanıyor.Epson Stylus DX4400 Serisi, yüksek baskı ve fotokopi hızları ve yüksek kaliteli tarama kapasitesiyle ev ve küçük ofis kullanıcıları için ideal bir hepsi bir arada ürün. 25 sf/dk’ya kadar baskı hızı ve 5760dpi çözünürlüğe sahip Epson Stylus DX4400 serisi, hızlı bir şekilde bilgisayara gerek kalmadan fotokopi de alabiliyor. Stylus DX4400 ile tarama yapmak renkleri eski haline getiren, tozu gideren ve solmuş fotoğraflardaki arka ışığı düzelten Epson Easy Photo Fix özelliği sayesinde çok kolay.
Stylus DX4400 Serisi ayrıca fotoğraflar üzerinde manuel rötuş yapmadan en iyi kaliteyi elde etmek isteyen kullanıcılar için Epson PhotoEnhance özelliğine de sahip. Epson PhotoEnhance yüksek kaliteli fotoğraflarda en iyi renk ayarlarının yapılabilmesi için ten renklerini, manzaraları ve silüetleri otomatik olarak algılıyor ve ayarlıyor.

Epson Stylus DX4400 Serisi, fotoğrafların kolayca yönetilmesini, dosyalanmasını ve bastırılmasını kolaylaştıran Epson Creativity Suite yazılımını içeriyor. Kullanıcıyla dost arabirimi sayesinde görüntülere dijital fotoğraf makinesi veya tarayıcı gibi ürünlerden kolayca ulaşılabilirken, Epson Easy Photo Print kırmızı gözün giderilmesini kolaylaştırıyor.

Epson Stylus DX4400 Serisi Epson DURABrite Ultra Mürekkebi kullanıyor. Her pigment parçacığını koruyucu reçine kapsülü içinde bulunduran pigment esaslı bu teknoloji, mürekkebi su, leke ve solmaya karşı dayanıklı hale getiriyor ve bir fotoğraf albümünde saklandığında 200 yıla kadar dayanabilen, lazer yazıcıyla yazdırılmış gibi metin ve parlak fotoğraflar üretiyor1.

Epson Avrupa Ürün Müdürü Mohamed Musa, “Epson Stylus DX4400 Serisi bu segmentte ayrı mürekkep kartuşları kullanan, 25 sf/dk’ya kadar baskı hızı ve 5760dpi çözünürlük sunan tek model. Üstelik, Epson’ın DURABrite™ Ultra Mürekkebi sayesinde düz kağıt üzerinde keskin ve mürekkebi bulaştırmayan baskılar üretiyor. Farklı baskı, tarama ve fotokopi ihtiyaçları olan yoğun çalışan bir ev veya ev ofis, Stylus DX4400 Serisini kaliteden ödün vermeyen hesaplı bir çözüm olarak düşünecek” diyor.