Epson, yeni ürünüyle film taramalarını kolaylaştırıyor

Epson Perfection 4990, daha iyi görüntü kalitesi, çok daha yüksek tarama hızı ve orta ve büyük format film tarayabilme özelliklerini sunuyor. Photo Epson Creativity Suite yazılımıyla Epson Perfection 4990 görüntülerin geliştirilmiş bir şekilde değiştirilebilmesine imkan sağlayan kullanımı kolay bir arabirim kullanıyor.Epson’ın yeni ürünü Perfection 4990, 4.0 Dmax’a kadar daha yüksek optik yoğunluğa sahip olduğundan çok ince renk ayrımlarını geniş bir yelpazede ayırt ederek, bu boy ve fiyattaki bir film tarayıcısında daha önce görülmemiş bir renk kalitesi sunuyor.

Hızlı, çok formatlı film tarama teknolojisinde en iyiyi arayan fotoğraf meraklılarını hedefleyen Epson Perfection 4990 Photo, 4800 x 9600 dpi çözünürlük sunmanın yanı sıra büyük baskı ve film arşivlerini taramayı kolaylaştıran birçok özellik de içeriyor. 35mm’lik film, orta ve büyük format film için entegre dia ünitesi, tek seferde fotoğraf temas kağıtlarının tamamını taramanızı sağlıyor. Entegre Işık Yayan Diyot (LED), film tarama işleminin ilerleyişini izlemenizi sağlayarak, tarama işlemi tamamlanmadan önce yanlışlıkla taramayı durdurmanızı önler.

Epson Perfection 4990 Photo, Epson’ın yeni Creativity Suite yazılımıyla birlikte geliyor. Bu yazılım görüntüleri taramadan önce ve sonra değiştirebilmenizi sağlıyor. Bu yazıcı ayrıca taranan görüntülerdeki toz ve çizikleri gideren DIGITAL ICE teknolojisini de bünyesinde barındırarak solmuş veya rengi gitmiş baskı ve filmleri onarmanızı sağlıyor.

Epson Ürün Müdürü Sam Dickinson, “Hem fotoğraf hem de film için benzersiz işleme kalitesiyle birlikte, daha önceki modellere göre yüzde 40 daha yüksek işlem hızı, bu modeli, bugün pazarda en iyi performans gösteren, en çok yönlü tarama çözümü haline getiriyor,” diyor. Dickenson ayrıca, “Epson Perfection 4990 Photo’nun sunduğu hesaplı orta ve büyük format film destek imkanlarının fotoğraf meraklıları için çok çekici olduğuna inanıyor.

Epson Perfection 4990 Photo’nun özellikleri:
– 4.0 Dmax’e kadar yüksek optik yoğunluk
– Tarayıcının kapağına gömülü eşsiz LED sayesinde film tarama işlemi izlenebiliyor ve tarama yanlışlıkla durdurulmuyor.
– Üstün tarama sonuçları için 4800 x 9600dpi
– Çok formatlı film tarama için entegre dia ünitesi
– Önceki modele göre %40’ın üzerinde daha hızlı tarama*
– Toz ve çizik giderme için Digital Ice™
– Yeni Epson Creativity Suite, Adobe® PhotoShop Elements 2.0, Adobe Album Maker 2.0 ve Silverfast® SE de dahil olmak üzere profesyonel tarama ve görüntüleme yazılımlarıyla birlikte gelir.

Bilgi için: www.epson.com.tr
EPSON Erişim Hattı: 0212 336 03 03

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.