Epson’un yeni akıllı gözlüğü BT-35E

Epson, Moverio akıllı gözlüklerin en yeni sürümü olan BT-35E’yi satışa sundu. Yeni model müşteri geri bildirimlerine yanıt veriyor. Moverio BT-35E, neredeyse sıfır gecikme sağlayacak şekilde HDMI ve USB-C bağlantısı olan donanımlarla birlikte kullanılacak şekilde geliştirildi. Özellikle sağlık hizmetleri, ticari dron pilotluğu, mühendislik, eğlence sektörü alanlarında hizmet veren kurum ve yetkililer yeni modelle iş kalitelerini maksimuma taşıyacak. Optik uzmanlığıEpson optik uzmanlığındaki iddiasını Moverio BT-35E’de bütünüyle ortaya koyuyor ve akıllı gözlük kullanımını daha geniş kitlelere taşıyor. Eller serbest Si-OLED destekli şeffaf akıllı gözlük BT-35E, ek veya destek ekran işleviyle uzmanların hayatını kolaylaştırıyor. Yeni model sayesinde misal, hastası üzerine odaklanmış bir hekim monitöre bakmak için ekstra hareket etmeden BT-35E’yi ikinci ekran olarak kullanıp konsantrasyonunu koruyor ve çalışmasını bölmüyor.
Özel tasarımı sayesinde Moverio BT-35E’yi yüz şekillerinden ya da gözlük takıp takmamalarından bağımsız olarak tüm kullanıcılar uzun süreli şekilde rahatça kullanabiliyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici kullandığınız için, içeriğimizi görüntüleyemiyorsunuz. Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. İçeriğimizi görüntülemek ve reklam gelirlerimizi artırmamıza yardımcı olmak için reklam engelleyici uygulamanızı kapatarak yeniden deneyin.