Ericsson’un dünyayı dolaşan Roadshow’u İstanbul’dan geçti

Roadshow boyunca Ericsson, iş deneyimlerini ve bilgi birikimini müşterileriyle paylaştı. Ayrıca özel pazar durumlarına yönelik olarak geliştirilmiş uçtan uca uygulamaların ve teknik çözümlerin canlı demoları da sunuldu.Telekom dünyasının en son teknolojileri üzerine Ericsson uzmanlarından ayrıntılı bilgi alan müşteriler, 2,5G’den 3G’ye ve 3,5G olarak adlandırılan HSDPA’e geçiş sürecinde ne gibi teknolojik yeniliklerle karşılacaklarını canlı olarak deneyimleme şansını yakaladılar. Ayrıca, telekom endüstrisinin bugünü ve geleceğiyle ilgili de bilgilendirilen Ericsson müşterileri, dünyada bölgelere göre telekom dünyasının gelişimini görme ve yükselen trendleri canlı videolarla, tanıtım filmleriyle ve animasyonlarla tanıma olanağına da sahip oldular. “Big Brother” gibi canlı streming servislerinden “M-USE” gibi mobil müzik servislerine kadar dünyadaki birçok mobil uygulamayı da canlı olarak deneyimlediler.

Ericsson’un en başarılı çözümleri ve bu çözümlerin uzmanlarıyla müşterileri buluşturan bu dinamik ve etkileşimli toplantı, en son teknolojileri, ürünleri, servisleri ve uygulama önerilerini paylaşmak adına yerel tecrübeyi ve uzmanlığı biraraya getirdi.

Ericsson, pazarın bu dönüşüm sürecinde, başarının anahtarının güçlü bir iş ortağında yattığına inanıyor. Bu nedenle, farklı pazarlarda farklı müşterileri hedefleyen müşteriye özel bir Roadshow organize etti. Ericsson, bu roadshow ile, müşterileriyle özel iş alanlarındaki iş ve bilgi birikimini paylaşarak, müşterilerinin yeni teknolojilere dokunabilecekleri ve bu teknolojileri hissedebilecekleri, kendi alanlarında merak ettikleri her ayrıntıyı uzmanlarıyla konuşabilecekleri bir ortam yaratmış oldu.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.