Ana sayfa BT Gündem Eset’ten kurumlar için kampanya

Eset’ten kurumlar için kampanya

144
0

Siber tehditlere karşı proaktif koruma lideri olan ESET, internet kaynaklı milyonlarca saldırıya karşı huzurlu çalışmanın güvenli yöntemini şimdi yaz fırsatıyla sunuyor. ESET Türkiye Ofisi, kapsamlı korunma özelikleriyle kurumsal güvenlik kategorisinde yeni bir pencere açan ESET Endpoint Antivirus ve ESET Endpoint Security ürünlerinde yüzde 25’lik indirim sağlıyor.

30 ve üzeri kullanıcılar için

Şirketlerin yapısal niteliklerine göre uyarlanabilen ESET Endpoint Çözümleri, bilgi işlem personeline tek bir yönetim konsolundan sistem üzerinde tam kontrol sunuyor. 31 Ağustos 2012 tarihine kadar sürecek olan yaz kampanyası, 30 ve üzeri kullanıcılı alımlar için geçerli.

 

Türkiye, ESET’i tercih ediyor

Yüzde 33’lük kullanım oranıyla Türkiye’nin en çok tercih edilen antivirüs yazılımlarını sunan ESET, Türkiye’de 11.000’in üzerinde resmi ve özel kuruma hizmet veriyor. Bugün TBMM, Başbakanlık, Anadolu Ajansı, GATA, İTÜ, Bilkent, Uludağ Üniversitesi, Logo Yazılım, A Bank, Mavi Jeans, Tekfen İnşaat, Alarko Holding, Mynet gibi binlerce kuruluş, güvenlik çözümlerinde ESET’i kullanıyor.