ETSI NFV Bilgi Modelleme Çalıştayı

ETSI’nin Şebeke Fonksiyonları Sanallaştırma (Network Functions Virtualisation ( NFV) konusundaki çalışma grubu; otomasyon ile NFV’nin başarıyla hayata geçirilebilmesini sağlayacak bulut merkezli ve şebeke merkezli girişimleri belirlemek için bir çalıştay düzenlemiştir.

Bu çalıştay, en önemli standart organizasyonlarının ve açık kaynak topluluklarının NFV ile ilgili aktivitelerini uyumlaştırarak, ortak hedefleri bir araya getirmeyi amaçlayan önemli ve ilk kez organize edilen bir toplantı niteliğindedir. Katılımcılar arasında 3GPP, ATIS, Broadband Forum, DMTF, ETSI NFV, IETF, ITU-T SG 15, MEF, OASIS/TOSCA, Open Cloud Connect, ONF, OpenDaylight, OPNFV and TM-Forum bulunmaktadır. Çalıştayda farklı modellerin uyumu ve geliştirilmesi konusunda engeller ve fırsatlar tartışılmıştır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici kullandığınız için, içeriğimizi görüntüleyemiyorsunuz. Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. İçeriğimizi görüntülemek ve reklam gelirlerimizi artırmamıza yardımcı olmak için reklam engelleyici uygulamanızı kapatarak yeniden deneyin.