Ev güvenliği de Türk Telekom faturasına giriyor

Türk Telekom, “Ev Gibisi Yok” konsepti ile sunduğu katma değerli hizmet ve kampanyaların kapsamını genişletmeye devam ediyor. Türk Telekom ev ve işyeri telefonları aracılığı ile sunulan katma değerli hizmetlere şimdi de Güvenlik hizmetini ekliyor. Ev ve iş telefonu kullanıcılarına yönelik olarak Tepe Güvenlik Sistemleri işbirliği ile yeni “Ev/ Ofis Güvenlik Sistemleri” hizmeti sunulmaya başlıyor. Türk Telekom’un “Ev Gibisi Yok” avantajlarına yenilerini ekleyen Ev/ Ofis Güvenlik Sistemleri hizmeti ile ev ve iş telefonu kullanıcıları, can, mal güvenlikleri için Tepe Güvenlik’in sağladığı Ev/ Ofis Güvenlik Sistemleri kapsamındaki ürün ve hizmetlere çok avantajlı koşullarda sahip olabilecekler. Hırsızlığın yanı sıra duman ve gaz detektörleri ile de üst düzeyde güvenlik sağlayan, Tepe Güvenlik’in sunduğu alarm sistemleri, ev ve iş telefonu kullanıcılarının acil durumlarda tek bir tuşla yetkililerin kendilerine ulaşmasını sağlıyor, yangın, ambulans ve panik düğmeleri ile Ev Güvenlik Hizmeti en iyi şekilde hayata geçiriliyor.

Ev/ Ofis Güvenlik Hizmeti’nde de ev ve iş telefonu üzerinden Tepe Güvenlik’e gönderilen sinyaller Alarm Merkezi konusunda uzman ve tecrübeli operatörler tarafından 7 gün 24 saat takip ediliyor. Operatörler gerçekliğini ve sorunun içeriğini saptamak için sinyal geldiğinde kullanıcıyı arıyor ve gerekli durumlarda onay alıp irtibata geçtikleri emniyet, itfaiye ya da sağlık birimini söz konusu adrese yönlendiriyor.

Tüm Türk Telekom müşterilerinin faydalanabilecekleri “Ev/ Ofis Güvenlik Hizmeti”nden yararlanmak için Türk Telekom Bayileri ve Ofislerine başvurmak, Türk Telekom’un 444 1 444 numaralı çağrı merkezini aramak mümkün.

12 ay boyunca 9.90 TL’ye güvenlik hizmeti
Türk Telekom ile Tepe Güvenlik işbirliği çerçevesinde ev ve işyerlerinde uyumlu alarm cihazı bulunan müşterilere Ev/ Ofis Güvenlik Hizmeti, 12 ay boyunca tüm vergiler dahil ayda 9.90 TL’den sunulacak. “Kablosuz Ev/Ofis Güvenlik Paketi” ile “Kablolu Ev/Ofis Güvenlik Paketi”nde, uyumlu alarm cihazı olmayan müşteriler 24 ay boyunca tüm vergiler dahil ayda sadece 29,90 TL ödeyerek hem Ev/Ofis Güvenlik Hizmetinden faydalanacaklar hem de bu 24 ayın sonunda DSC marka Ev/Ofis Alarm cihazına sahip olabilecekler. 24 ayın sonunda cihaz taksitlerinin sona ermesinin ardından bu müşteriler sadece Ev/ Ofis Güvenlik Hizmeti bedelini ödeyerek hizmetten yararlanmaya devam edecekler.

Ev Gibisi Yok konseptinin avantajları artıyor
Türk Telekom’un Ev Gibisi Yok konsepti ile hayata geçirdiği Ev Avantaj tarifeleri halen akşam 7’den sabah 7’ye bedava konuşma, dakikası 6,5 kuruşa evden cebi arama gibi avantajları nedeniyle büyük ilgi görüyor. Bugüne kadar Ev Gibisi Yok konsepti ile çok sayıda kampanya ve uygulama hayata geçirildi. Bayram gibi özel günlerde hediye dakikalar, ev ve iş telefonlarından yapılan uluslararası görüşmelerde indirim bunlar arasında yer alıyor. Videofon ile evden görüntülü konuşma, Wirofon ile evden ve her yerden avantajlı konuşma, medikal koçluk hizmeti, konut sigortası ve ferdi kaza sigortası da Ev Gibisi Yok konsepti ile sunulan ürün ve hizmetlerden bazıları.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu