Ana sayfa BT Gündem Evdeki kablo karmaşasına son

Evdeki kablo karmaşasına son

144
0

Vestel, harici hoparlör ve ek sistemler kullanılmadan üstün ses kalitesi yaşamak isteyenler için yeni nesil ses sistemi Soundbox’u tüketicilere sundu. Temiz yüksek frekans ve derin bass sağlayan ahşap kabiniyle ve karizmatik siyah rengiyle dikkat çeken Vestel Soundbox, 100 Watt’lık ses çıkış gücüyle doyurucu kalite sunarak kablo karmaşasını ortadan kaldırıyor. Vestel Soundbox, şık tasarımlı dokunmatik tuş paneliyle de son derece estetik bir ürün. Arka hoparlör, harici subwoofer, AV receiver gibi ek sistemlere gerek olmaksızın üstün ses kalitesi sağlayan bu “her şey içinde ses sistemi”, DVD oynatıcıya ve TV’ye doğrudan bağlanabiliyor. Her kanal için farklı hoparlöründen ayrı ses dalgası gönderen Vestel Soundbox’un sanal surround özelliği, flat TV kullanıcılarına sanal surround film deneyimi yaşatıyor.

Duvara monte edilebilen Vestel Soundbox, duvara asılı LCD ve plazma TV’lerle son derece uyumlu kullanım sağlıyor. Vestel Soundbox, USB ve hafıza kartı bağlantı seçenekleriyle MP3 ve video dosyalarını oynatabilecek alternatif kaynakları da destekliyor.

Sahip olduğu kaliteye ve sunduğu olanaklara göre son derece uygun fiyatla satışa sunulan Vestel Soundbox’a Vestel satış noktalarında 399 TL’ye sahip olmak mümkün.