Ana sayfa BT Gündem Evdeki kablo karmaşasına veda

Evdeki kablo karmaşasına veda

101
0

Aztech HomePlug serisi HL105E 85Mbps ve HL109E 200Mbps HomePlug AV Ethernet modelleri özellikle ev kullanıcıları için sorunsuz teknoloji kullanımı sunuyor. Kesintisiz ve güvenilir veri, ses , görüntü işlemi ve aktarımı konusunda iddialı. HomePlug teknolojisi evdeki mevcut elektrik hattınızı kullanır böylece yeni kablo kurmanıza gerek kalmaz. İnternetinizi wireless alanda paylaşmak yerine elektrik hattı üzerinden paylaşır, bu sayede RF parazitleri, kalın duvarlar veya modeme uzaklık nedeniyle oluşan kör noktaları, zayıf bağlantı sinyalleri gibi sorunları endişe etmenize gerek kalmaz. Eviniz büyükse network ağını homeplug sayesinde kolaylıkla genişletebilir, videolarınızı rahatça aktarıp online oyunlar oynayabilir ve kesintisiz IPTV izleyebilirsiniz.

HL105E HomePlug Ethernet Adaptör, 85 Mbps’ye kadar elektrik hattı üzerinden hızlı bilgi transferi sunabilirken 802.11bg kablosuz ağ bağlantısı, bilgisayar ve çevre birimleri, kablosuz sistemler gibi her türlü cihaza bağlanabilme, elektrik prizini network portu olarak kullanabilme gibi özelliklerle dikkat çekiyor.

HL109E HomePlug Av Ethernet modeli ise; 200 Mbps’ye kadar elektrik üzerinden kablo kullanmadan hızlı bilgi transferi yapabilmenize olanak tanıyor. Diğer modellere ek olarak HD görüntü aktarımı yapabilme imkanı da sunan HL109E, 128 bit güvenli bilgi aktarımıyla kendinizi daha güvende hissetmenizi de sağlıyor. (Intellon ‘No New Wires’) Kolay bağlantı butonu sayesinde eşleştirme 3 aşamada yapılabiliyor.