Exim’de yeni Kanal Satış Müdürü

Teknoloji Holding şirketlerinden Exim, çözüm ve satış ağının gücünü artırıyor. Mobil iş çözümleri konusunda hizmet veren şirket, bu doğrultuda Kanal Satış Müdürü olarak Yasemin Akbudak’ı atadı. Exim’in bilgi birikimini kanala taşıyarak, işletme verimliliği hedefleyen kuruluşlara çözüm götürmeyi planladıklarını belirten Akbudak, şu açıklamayı yaptı: “Exim, işletmelerin iş süreçlerindeki oluşan verilerin toplanması konusunda güçlü mobil çözümlere ve bilgi birikimine sahip. 2005’de Exim’in Kanal Satışını daha da güçlendirecek Intermec, Symbol ve Zebra ürünleri stoklu olarak piyasaya sunulmaya devam edecek.
Ayrıca, araç ve demirbaş takibi yapabilen, son kullanıcıya ciddi bir maliyet tasarrufu getiren, Exim tarafından geliştirilmiş “DRIVEX” yazılımını güçlü kanal/bayi ağımız ile son kullanıcıya sunmayı planlıyoruz.”

Gazi Üniversitesi Elektrik/Elektronik Mühendisliği’nden 1992’de mezun olan Akbudak, Index, Karma, Vestel Bilişim şirketlerinde pazarlama yöneticiliği görevlerinde bulundu. Aksa Türkiye, ABD ve Orta Doğu’da Satış ve Pazarlama Yöneticiliği, Xerox İş Geliştirme Müdürlüğü yapan Yasemin Akbudak, son olarak Escort Computer da Pazarlama Müdürü olarak görev yapıyordu.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici kullandığınız için, içeriğimizi görüntüleyemiyorsunuz. Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. İçeriğimizi görüntülemek ve reklam gelirlerimizi artırmamıza yardımcı olmak için reklam engelleyici uygulamanızı kapatarak yeniden deneyin.