Exim işte mobiliteyi iki yeni ürünle artırıyor

Exim, iki yeni mobil ürünü yeni yılda Türkiye’de piyasaya sunuyor. Sağlam tasarımı ile güvenilir bir mobil iş platformu olan CK60 mobil el terminali ve Zebra güvencesi ve kalitesi ile Türkiye pazarına Exim tarafından sunulan S4M termal yazıcı etkin mobil saha çözümleri olarak konumlanıyor.CK60, Windows CE veya Windows Mobile işletim sistemlerini seçimli olarak kullanılabiliyor. QVGA çözünürlüklü dokunmatik ekran özelliği bulunan cihaz, hem metin tabanlı uygulamalar hem de grafik arayüzler üzerinde çalışıyor. Tüm gün boyunca kesintisiz çalışma kapasitesine sahip CK60 mobil el terminali, yeni nesil işlemcisi ve işletim sistemi, gelişmiş bir uygulama yazılımı kullanıyor. “IP64” standartlarına sahip olan CK60, çevre koşullarına uyum sağlayan dayanıklı bir ürün. CK60’ın öne çıkan en önemli özelliği ise ”Persistent Storage” olarak adlandırılan, cihazın pili bitmeye başlasa dahi uygulama ve veri tabanlarını koruyan veri depolama sistemi.

Çok sayıda etiketleme ihtiyacına cevap verebilecek nitelikteki Zebra S4M termal yazıcı ise kullanıcı dostu ön kontrol paneli, kolay navigasyonu ve modern görüntüsü ile dikkat çekiyor. 203 dpi ve 300 dpi seçenekli, metal, ZPL II yazıcı dili, kolay etiket tasarımı için ZebraDesigner Software, 8MB on board DRAM, 4MB on Board Flash RAM gibi özelliklere sahip olan ürün, seri, paralel ve USB bağlantıları ile opsiyonel “internal ethernet” veya kablosuz olarak 802.11b ile kolay sistem entegrasyonu sağlıyor.

Üretimde; tedarik zincirlerinde veya fabrika ve atölyelerde izlenmesi gereken tüm materyallerin baştan uca doğru bir şekilde takip edilmesini sağlayan S4M, dağıtımda, envanter yönetiminde, paketlemede ve yüklemede barkod etiketlemenin tüm avantajlarını kullanıcısına sunuyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.