Fast50 için başvuru süresi uzatıldı

Teknoloji, medya ve telekomünikasyon sektöründeki en son trendlerin oluşmasında önemli bir yeri bulunan Deloitte Teknoloji Fast50 programı, Türkiye’de en hızlı büyüyen teknoloji firmalarını belirliyor. Bu yıl beşincisi düzenlenen Deloitte Teknoloji Fast50 için başvurular, şirketlerden gelen yoğun istek üzerine, 25 Haziran 2010 tarihine kadar uzatıldı. Türkiye programında ilk 50’de yer almayı başaran firmalar Avrupa, Ortadoğu ve Afrika’nın en hızlı büyüyen 500 şirketini belirleyecek EMEA Deloitte Teknoloji Fast500’e direkt aday olacaklardır. “Big Stars” kategorisinde 2009 mali yılı süresince gelirleri 50 milyon Euro ve üzeri olan şirketler son beş yıldaki büyüme hızlarına göre kendi aralarında değerlendirilirken, Teknoloji Fast50’de kesintisiz olarak üç yıl programda yer alarak en hızlı büyüyen şirket de “Türk Telekom Teknoloji Özel Ödülü” ile onurlandırılacak.

Deloitte Teknoloji Fast50 Türkiye Programı, Türkiye’nin en dinamik teknolojik şirketlerini kamuoyunun gündemine taşırken, Deloitte’un dünya çapındaki saygınlığı ve uluslararası gücü bu şirketlerimizin küresel ölçekte tanınmasına büyük bir katkıda bulunuyor. Program ayrıca Fast50 şirketlerine yeni yerli ve yabancı ortaklarla iş geliştirmenin kapısını açarken Fast50 Club üyeliğiyle iş networklerini genişletme imkanı sunuyor.

Deloitte Teknoloji Fast50’de başarının zirvesine tırmanan firmalar, her yıl olduğu gibi bu yıl da EMEA bölgesinden yaklaşık 900 firmanın davetli olduğu Fast500 Ödül Töreni’ne katılma fırsatı yakalayacak.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu