Ana sayfa BT Gündem Filo takibinde uluslararası işbirliği

Filo takibinde uluslararası işbirliği

99
0

Mobil takip ve filo yönetim sistemleri alanında Türkiye’nin teknoloji lideri Mobiliz’in verim ve rekabet gücü artırıcı çözümleriyle hizmet sunan, Türkiye’nin ilk ve tek mobil takip operatörü FiloTürk, operasyonel filo kiralama alanında önde gelen kuruluş, uluslararası firma Fleetcorp ile stratejik işbirliğine gitti.Ülkemizde uzun dönem araç kiralaması alanında, 8.400’in üzerindeki adedi ile en büyük araç parklarından birine sahip kuruluş olma özelliği taşıyan Fleetcorp, FiloTürk işbirliğinde, yeni ve var olan müşterilerine araç kiraladıkları vade boyunca Mobiliz Araç Takip Sistemlerinden yararlanma imkanı sağlıyor.İşbiliği kapsamında, Fleetcorp müşterilerinin spesifik beklentileri ve ihtiyaçları doğrultusunda araç takip sistemi ve hizmetleri sunacak. Bu hizmetlerle, araç kiralamanın yanı sıra, Fleetcorp müşterilerine katma değer yaratacak iş çözümleri sunulmuş olacak. Fleetcorp müşterileri bu sayede filolarının takibini anlık olarak yapabilecek, var olan on-line raporlama sistemine ek olarak, daha detaylı raporlar sayesinde maliyet optimizasyonu kararları alabilecekler.
İşbirliği ile ilgili bir açıklama yapan Fleetcorp Genel Müdürü Dominique Cardineau, sektörün en iyi teknolojik çözümünü müşterilerine sunuyor olmaktan mutluluk duyduklarını dile getirdi ve “Her zaman müşterimiz için bir iş ortağı olma hedefiyle hareket ediyoruz. Temel görevimizin müşterilerimizin maliyetlerini kontrol etmelerini sağlamak olduğunu biliyoruz. Yeni stratejik ortaklığımız ile, onların işine katma değer ve tasarruf sağlayıcı bu hizmetle değer zincirimizi zenginleştiriyoruz. Araç takip sistemi sayesinde yakıt tüketimi, sigorta primleri gibi araç kullanımına bağlı maliyetler aşağı çekilebildiği gibi işe dönük ziyaret programlarının etkinliği de arttırılabilir.” dedi.
FiloTürk Genel Müdürü Tunca Akkaya, Fleetcorp filosunda bulunan araçların, Mobiliz teknolojisi ile geliştirilen son model mobil takip sistemleri ile donatılacağını dile getirdi ve “Mobil takip sistemimiz hem araç, hem de sürücü güvenliğine katkıda bulunuyor. Aynı zamanda araç bakımlarının zamanında yapılması, geriye dönük izleme ve detaylı raporlama hizmetlerimiz, Fleetcorp müşterilerinin filolarının yönetimini kolaylaştıracak” dedi.