FiloTürk ile araçlarınız takip altında

Mobiliz’in tüm kanal, pazarlama, teknik destek ve Ar-Ge organizasyonunu yeniden yapılandırarak kurduğu FiloTürk faaliyete geçti. FiloTürk bundan böyle, Mobiliz’in 3500’ü aşkın müşterisine doğrudan hizmet verecek. Mobiliz, kurulduğu 2004 yılından bu yana sunduğu yeni nesil araç takip ve filo yönetim sistemleri ile firmalara yüksek verim ve rekabet gücü kazandırıyor. Kuruluş, Ar-Ge faaliyetlerini Bilkent Cyberpark’ta, Ankara Teknoloji Geliştirme Bölgesinde sürdürüyor. Mobiliz satış ve servis hizmetlerini yürütecek olan FiloTürk ise, Türkiye’nin ilk ve tek mobil takip operatörü unvanını taşıyor.

Amaçlarının, beklenti ve ihtiyaçları doğrudan karşılayan daha yakın hizmetle müşteri memnuniyetini artırmak ve Mobiliz’in pazardaki liderlik konumunu güçlendirmek olduğunu belirten Mobiliz Genel Müdürü Levent Aydoğan şunları söyledi:

“Mobiliz, konusunda Türkiye’nin en güçlü Ar-Ge kadrosu ile geliştirdiği yeni nesil araç ve filo yönetim sistemleri ile hem teknoloji hem de hizmet kalitesi açısından lider konumda bulunuyor. Mobiliz’in öncü rolünün bir eseri olan FiloTürk ile bundan böyle ürün ve hizmetlerimizi müşterilerimize daha etkin bir şekilde ulaştırılacağız. Hedefimiz müşteri memnuniyetinde çıtayı daha da yükseğe taşıyarak pazardaki lider konumumuzu pekiştirmek olacaktır.”

Mobiliz sistemleri, tüm Türkiye’de 50 bini aşkın araçta kullanılıyor

Mobiliz’in sunduğu araç takip ve filo yönetim sistemleri, halihazırda çoğunluğu kendi sektörünün lideri 3.500’ü aşkın firma tarafından, 50 bini aşkın araçta kullanılıyor. Sistem, GPS uydu takip yöntemi ile elde edilen konum, hız gibi bilgilerin, uygulamaya bağlı olarak araca monte edilen diğer sensör verileri ile birlikte GSM/GPRS üzerinden bir merkeze iletilmesi ve kullanıcılara tamamen İnternet tabanlı olarak sunulması esasına dayanıyor.

Bundan böyle FiloTürk tarafından Türkiye’de hizmete sunulacak olan Mobiliz sistemleri, kuruluşların verimliliğini artırıyor ve önemli bir rekabet avantajı kazandırıyor. Sistem ile filodaki araçların yakıt tüketimi en aza indirgeniyor. Ekonomik ve güvenli sürüş denetimi ile masraflar azalıyor. Araçlardan gelen anlık bilgiler etkili bir planlama ve yönetime olanak tanıyor. Kuruluşlar sistemle filolarını kontrol altında tutarak hizmet kalitelerini ve rekabet güçlerini artırabiliyorlar.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu