Finansal kiralamanın profesyonelleri Dubai’de buluştu

Finansal kiralama sektörü temsilcilerini bir araya getiren “Finansal Kiralama Zirvesi” bu yıl üçüncü kez 7-8 Aralık 2016 tarihlerinde Dubai’de düzenlendi. Zirvede, hükümet yetkilileri, uluslararası ve yerel alanda önde gelen şirketlerin yanı sıra endüstri dernekleri ve kuruluşlarından gelen konuşmacılar, Ortadoğu’daki finansal kiralama sektöründeki görüşlerini katılımcılara aktardı. Finansal ve operasyonel kiralama alanında 25 yıllık deneyime sahip Asseco SEE, yenilikçi çözümü LeaseFlex’in kurumlara sağladığı avantajları ve fırsatları zirveye katılan profesyoneller ile paylaştı.       Günümüzde önemi giderek artan finansal kiralama sektörü, değeri yüksek ekipmanların finansmanında alternatif bir yöntem olarak yaygınlık kazanıyor. Dubai’de düzenlenen zirvede, dünya pazarındaki yeni finansal kiralama çözümleri ele alındı. Katılımcılara, yeni nesil finansal kiralama çözümlerinin kurumların iş süreçlerine nasıl etki edeceği, ne tür faydalar yaratacağı ve elde edilebilecek katma değerler hakkında bilgi verildi. Zirveye sponsor olan Asseco SEE, sektör profesyonellerine, kullanımı kolay, esnek modelle sahip, güçlü ve bütünleşik platformu LeaseFlex çözümünü anlattı.

Finansal işlemler tek ekranda, maliyetler kontrol altında

LeaseFlex, leasing finansmanı sağlayan firmalar için özelleştirilmiş bir çözüm. Leasing finansman şirketlerinin ihtiyaçlarını karşılayan diğer paket çözümlerine kıyasla avantajlarıyla ön plana çıkan LeaseFlex, müşterilerin istek ve ihtiyaçlarına göre geliştirilebiliyor. Leasing finansman şirketlerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayan çözüm, kiraya verilecek donanım detay bilgileri, müşteri veri tabanı, muhasebe işlemleri, yasal mevzuatın uygulanması gibi bileşenleri tek noktada topluyor. Tüm bileşenlerin tek sistem üzerinden izlenebiliyor olması, kurumların iş süreçlerini daha etkin ve kaliteli yönetmesine olanak yaratıyor.

Finansal süreçler cihaz ve mekân bağımsız yönetilecek

Dünyadaki ekonomik dalgalanmalarla birlikte kurumların yenilikçi finansal kiralama çözümlerine daha çok ihtiyaç duyduklarını belirten Asseco SEE Satış Müdürü Mutlu Akar, “LeaseFlex ile işletmelere tümleşik bir platformda kullanabilecekleri katma değerli bir çözüm sunuyoruz. Kullanımı kolay, esnek modülleri ile dikkat çeken LeaseFlex, finansal süreçlerin hızlı ve doğru şekilde izlenmesini sağlıyor. Web tabanlı olan ve ihtiyaçlara göre güncellenebilen çözüm, mobil olarak da kullanılabiliyor. Böylece şubeleri veya bayileri olan işletmeler ya da sahadaki çalışanlar, LeaseFlex’i cihaz ve mekân bağımsız şekilde kolaylıkla kullanabiliyor. CRM, fiyatlandırma, teklifler, satış kanalları yönetimi, kredi değerlendirmesi ve onayı, sözleşme, satın alma ve ödeme planı yönetimi çözümlerini bünyesinde barındıran çözüm, aynı zamanda; sigorta planı yönetimi, varlıklar ve hizmetler, cari işlemler ile muhasebe, bütçe yönetimi ve fon yönetimi gibi zengin fonksiyonlara sahip.” dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu