Finansbank her cebe bankayı sokuyor

Finansbank, Cep Şubesi ile müşterilerine günün her saatinde, nerede olurlarsa olsunlar bankacılık işlemlerini cep telefonları üzerinden hızla ve güvenle gerçekleştirmelerine olanak tanıyor.Her telefona uygun şube seçeneği

Finansbank müşterileri, iPhone’a ek olarak, Blackberry ve diğer birçok akıllı telefon için Java teknolojisiyle geliştirilen Cep Şubesi ile mobil bankacılık hizmetlerinden kolay ve hızlı bir şekilde yararlanabiliyor. WAP destekli telefonlar için özel geliştirilen Finansbank WAP Şubesi’nden tüm hizmetlerden herhangi bir uygulama yüklemeye gerek olmadan faydalanabiliyor. Finansbank Cep Şubesi’ni tercih eden müşteriler bankacılık işlemlerini diledikleri yer ve zamanda kolayca yapabilirken, ücretsiz erişim, ücretsiz para transferi (Havale /EFT), özel döviz kurları ve mevduat faiz oranlarından yararlanma gibi birçok avantaja sahip olabiliyor.

Finansbank Mobil Bankacılık uygulamalarını kullanan bireysel ve KOBİ müşterileri, hesap işlemleri, para transferleri, kredi kartı işlemleri, yatırım işlemleri, fatura ödemeleri, faturasız hat yükleme ve kredi işlemlerini Finansbank Cep ve WAP şubelerinden hızlıca gerçekleştirebiliyor. KOBİ müşterileri ayrıca “İşinize Özel” menüsü ile işleriyle ilgili diğer işlemleri yapabiliyorlar. Bu da şirket sahipleri için şirket hesaplarına her an ulaşıp işlemelerini izleme ve finansmanlarını yönetme fırsatı sunuyor.

Özel kısayol menüsüne sahip “ilk” ve “tek” finansal uygulama

Finansbank iPhone’a özel Cep Şubesi uygulaması kullanıcılara, bankacılık işlemlerinde özgürlük ve esneklik sağlıyor. Favori işlemleri drag-drop (sürükle-bırak) ile taşıyarak, kullanıcıya özel kısayol menüsü oluşturma imkanı sağlayan Türkiye’deki “ilk” ve “tek” finansal uygulama olan Finansbank Cep Şubesi, müşterilere, istenilen işleme hızlıca ulaşabilme avantajı sunuyor.

iPhone’a özel Cep Şubesi’nin AppStore’da yer alan bankacılık uygulamaları içinde en yüksek puanı alan uygulama olduğunu belirten Finansbank Direkt Bankacılık Grup Yöneticisi Serhat Yıldırım “Uygulamanın hayata geçmesinin ardından kullanıcılardan ‘Şimdiye kadar gördüğümüz en iyi Cep Şubesi uygulaması’ şeklinde yorumlar aldık. Uygulama kapsamında müşterilerimiz kadar müşterimiz olmayan iPhone kullanıcılarını da düşündük. Müşterimiz olmayan iPhone sahipleri de piyasa yorumlarına ücretsiz erişim, yatırım danışmanlarından sesli piyasa yorumları dinleme gibi özelliklerden yararlanabiliyor. Oldukça yoğun bir ilgi gören iPhone uygulamamızı 13 bin kişi telefonuna indirdi” dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu