Ana sayfa BT Gündem Fujitsu Anadolu Turu’na çıktı

Fujitsu Anadolu Turu’na çıktı

135
0

Avrupa’nın lider bilişim altyapı sağlayıcısı Fujitsu Technology Solutions, Türkiye’deki kanal yapısını güçlendirmek için yeni bir proje başlattı. Fujitsu Technology Solutions ürün ve çözümleri hakkında uzman bir satış ekibi Mayıs ayı itibariyle adım adım Anadolu’yu gezerek Fujitsu’daki son gelişmeleri bayi ve yetkili satıcılarla paylaşıyor. “Bilişim Yolcuları” adını taşıyan bu ekip aynı zamanda kanalda Anadolu’daki bayi ve yetkili satıcıları dolaşarak pazardaki ihtiyaçları da yerinde tespit ediyor. Bu projeyle bayilerine daha yakın durmayı hedefleyen Fujitsu aynı zamanda daha iyi hizmet verebilmeyi de amaçlıyor. Fujitsu sunduğu ürün ve hizmetleriyle özellikle Anadolu’daki son kullanıcı kadar KOBİ’lere de önemli fırsatlar sunuyor. Kurumlar ve bireyler için taşınabilir bilgisayarlardan, sunuculara kadar çok geniş bir segmentte ürün sunan Fujitsu’nun özellikle yerelde KOBİ’lere sunabileceği çok geniş bir ürün portföyü bulunuyor.
Fujitsu bayi ve dağıtım kanalı ile büyüyecek
Anadolu’yu köşe bucak gezen Fujitsu Bilişim Yolcuları, özellikle küçük ve orta ölçekli işletmelere (KOBİ) bilişim hizmetleri sunan bayileri, Fujitsu’nun geniş ürün portföyü ve sunduğu fırsatlar hakkında etraflıca aydınlatıyor. Yeni dönemde bayi ve dağıtım kanallarıyla özellikle kurumsal pazarda yüksek bir büyüme hedeflediklerini söyleyen Fujitsu Genel Müdürü Halit Zaim, Bilişim Yolcuları projesi hakkında şunları söyledi:
“Fujitsu olarak hareketli bir dönem yaşıyoruz. Ekonominin belirsizlikleri karşısında bayilerimizi mümkün olduğunca desteklemek ve onlarla birlikte büyümek istiyoruz. Önümüzdeki dönem için gerçekçi hedefler koyduk, bayilerimizle birlikte omuz omuza bu hedefleri gerçekleştirmeyi planlıyoruz. Bu amaçla kanala yönelik iş planlarımızı gözden geçirdik ve Bilişim Yolcuları adını verdiğimiz bir ekibimizle bayilerimize düzenli ziyaretlerde bulunuyor, onları dinleyerek pazarın ihtiyaçlarını yerinde tespit ediyoruz. Bu proje sayesinde kanalda bir heyecan yarattığımızı görmek hepimiz için sevindirici oldu. Bilişim Yolcuları gibi proje ve kampanyalarımız ile birlikte Anadolu’da Fujitsu markasının gücünü yansıtan yepyeni ve güçlü kanalın ortaya çıkacağına inanıyorum”.
Son kullanıcıdan büyük işletmelere kadar geniş hizmet yelpazesi
Fujitsu, son kullanıcılardan işletmelere kadar geniş bir tüketici kesimine gelişmiş teknolojiler sunmanın yanı sıra Türkiye’nin çok büyük kamu projelerinde de ülke genelinde hizmet veriyor. Fujitsu Technology Solutions, BT hizmetlerini ülke coğrafyasında en yaygın şekilde sunan firmalardan biridir. 320 çalışanından 260’ı hizmet ağırlıklı çalışan şirketin kadrosunda çeşitli sertifikalara sahip 110 mühendis yer alıyor.