Ana sayfa BT Gündem Fujitsu’nun bu sunucusunu yönetmek çok kolay

Fujitsu’nun bu sunucusunu yönetmek çok kolay

85
0

Fujitsu, ilk Cold Plug teknolojili iş istasyonu CELSIUS W510’u piyasaya sürdü. Önde gelen grafik performansı ve kullanışlı şasisiyle yeni Fujitsu CELSIUS iş istasyonu sınıfının en iyi performansını sunuyor. Gürültüsüz çalışan ürün, büyük kullanım kolaylığı sunuyor.Fujitsu, Cold Plug teknolojili yeni iş istasyonu ile piyasada bir ilke imza atıyor. Cold Plug girişinin ürünün ön tarafında yer alması sayesinde şasi açılmadan hard disklere erişilebiliyor. Ek bir hard diskin kolaylıkla eklenebilmesi sayesinde de depolama kapasitesi yükseltilebiliyor. Bu konu özellikle dijital içerik üretimi veya film yapımcılığı gibi alanlarda, büyük dosyalarla çalışan kişiler açısından önem taşıyor. Bunun yanı sıra Cold Plug ile hard diskler güvenlik nedenlerinden dolayı gün sonunda kolaylıkla kaldırılabiliyor. Alternatif olarak Cold Plug ikinci bir hard diske yedekleme yapılması için kullanılabiliyor. Hızlı ve kolay hard disk değişimi sayesinde atıl zaman da azalıyor.

CELSIUS W510, yüksek verimlilik ve yüksek performans sağlıyor

Fujitsu Türkiye İstemci Teknoloji Satış Yöneticisi Gökhan Özveren CELSIUS W510 ile ilgili olarak şunları söyledi:

“Mühendislik, dijital içerik üretimi, finansal hizmetler, haritacılık ve mimarlık gibi alanlarda çalışan profesyoneller için yüksek performans büyük önem taşıyor. CELSIUS W510 da bu doğrultuda verimliliği artırmak için tasarlandı. Yoğun bilişim işlerinin altından kalkabilecek güçlü bir makine olan CELSIUS W510, iş istasyonunun gürültüsü nedeniyle kendi düşüncelerini bile duyamayan çalışanlar ve atıl zaman nedeniyle iş süreçleri yavaşlayan şirketlerin yardımına koşuyor.”

Fujitsu CELSIUS W510’un optimize edilmiş ısı yönetimi ve sessiz fanı sayesinde gürültüsüz çalışması, yeni şasi tasarımının diğer bir avantajı olarak öne çıkıyor. Bu, özellikle iş istasyonlarıyla dolu odaları bulunan şirketler için daha gürültüsüz ve verimli bir ortam sağlıyor.

Fujitsu CELSIUS W510, üstün performansı ile yüksek verimlilik sunuyor. Yüksek performanslı, multi-core ikinci nesil Intel® Core™ ve quad-core Intel® Xeon® işlemciler, grafik kartlar ve hard diskler verimliliğin artmasında önemli rol oynuyor. ISV (Bağımsız Yazılım Tedarikçisi) sertifikalı olan CELSIUS W510, profesyonel uygulamaların güvenli ve düzgün bir şekilde çalışmasını garanti ediyor. Ürün, mevcut BT ortamlarına da kolaylıkla entegre edilebiliyor.

Yeni Fujitsu CELSIUS W510, Avrupa, Ortadoğu ve Afrika (EMEA) bölgesi, Hindistan ve Japonya’da satışa sunuluyor. Fiyatlar ülkeye ve ürünün konfigürasyonlarına göre değişiyor.