Ana sayfa BT Gündem Fujitsu Siemens 2007 stratejilerini kanalla paylaştı

Fujitsu Siemens 2007 stratejilerini kanalla paylaştı

98
0

Bilişim sektörünün lider firmalarından Fujitsu Siemens Computers, Intel ile ortak bir çalışma yaparak 6 Aralık’ta Swiss Otel İstanbul’da kanal iş ortakları toplantısı düzenledi. Türkiye’nin dört bir yanından 150 firmanın katıldığı toplantıda 2007 yılı ve ötesine dair Fujitsu Siemens Computers ve Intel’in vizyonları, ortak satış stratejileri, yeni ürün ve konseptler hakkında geniş bilgi verildi.Arena, Albim, Indeks gibi toptancı firmaların oluşturduğu kanal yapısında görev alan tüm bayiler, özellikle 2007’de satışa sunacakları ürün ve çözümleri değerlendirme fırsatı buldular. Fujitsu Siemens Computers Türkiye, Ortadoğu ve Afrika Bölge Müdürü Habib Bouchara’nın da toplantıya özel olarak Istanbul’a gelmesi Fujitsu Siemens Computers bayilerinin global vizyonu değerlendirmeleri açısından önemli bir motivasyon kaynağı oldu.

Intel Genel Müdür Yardımcısı Tolgar Elverici’nin açılış konuşmasını yaptığı, Habib Bouchara’nın kurumsal vizyonu ve stratejileri anlattığı toplantıda, Intel dünyasındaki yenilikleri de Intel Kurumsal Çözümler Yöneticisi Göker Öztürk aktardı.

Fujitsu Siemens Computers Kanal Satış Direktörü Murad Özkan’ın kanal stratejisi, Pazarlama ve İletişim Müdürü Tunç Erkan’ın ürün ve çözüm stratejilerini anlattığı buluşmada, Fujitsu Siemens Computers Servis Direktörü Ender Ekici de müşteri hizmetleri ve servis konusunda bilgi verdi.