Fujitsu Siemens Computers’dan Blade Ekosistem

“Karıştır ve Çalıştır” : Intel ve AMD Aynı Blade ŞasidePRIMERGY Blade Ekosistem’in sağladığı diğer çönemli bir fayda ise Karıştır ve Çalıştır olarak dilimize aktarılabilecek olan mix&match özelliği. Yeni PRIMERGY BX630 blade suncular, BX600 Intel işlemcili blade sunucularla aynı şasiye takılabiliyor ve birlikte çalışabiliyorlar.

Veri Merkezlerinin Gerçek İsteklerine Gerçek Çözüm

Eşsiz performans ve konfigürasyon esnekliği PRIMERGY BX630 sunucuları, özellikle Terminal, Web ve İletişim sunucularında ağır yükler taşıyan veri merkezleri için ideal seçim yapıyor. Günümüz BT yöneticileri iki ve dört işlemcili sunucularda çalışan uygulamalarda büyük bir artış gözlemliyorlar. PRIMERGY Blade Ekosistem, müşterilerine ideal dünyayı yaratmak için, iki işlemcili sunucuları gerektiğinde birbirlerine bağlama ve istedikler zaman da yeniden ayırma olanağı sağlıyor. Bunu için hiçbir ilave donanım da gerekmiyor.

Direct Connect Mimarisi : 2×2 = 4

Yeni PRIMERGY modellerinin çarpıcı performansı, AMD Opteron işlemcilerin Direct Connect Mimarisi (HyperTransport™ link). I/O ve belleğin CPU ile direkt bağlantısı sayesinde Direct Connect Mimarisi sistem mimarilerinin yaşadığı darboğazları ve sorunları aşarak optimize bellek ve daha lineer simetrik çok işlemcili performans, daha fazla veri işleme yeteneği ve genişleyebilir I/O sağlıyor.

Yeni 1U Rack AMD Opteron işlemcili Sunucu RX220

PRIMERGY BX630’a ilave olarak, Fujitsu Siemens Computers yeni bir AMD Opteron™ işlemcili 1U rack sunucuyu da duyurdu: PRIMERGY RX220. RX220 ile rack optimize sunucu serisini daha da güçlendiren firma, yüksek performans gerektiren uygulamalara karşı dopdolu bir ürün gamı da sağlamış oluyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.