Fujitsu Siemens’te iki yeni atama

Fujitsu Siemens Computers cephesinden yenilik haberleri gelmeye devam ediyor. Yeni ürünler, çözümler ve işortaklıklarının yanısıra şirket, ekibini de genişleterek hedeflerini büyüttüğünün sinyallerini veriyor.Cem Soysal’ın Fujitsu Siemens Computers genel müdürlüğüne atanmasıyla birlikte firma, hedeflerini büyüteceğini açıklamıştı. Avrupa’nın en önemli BT firmalarından biri olarak teknolojik gelişmelere öncülük etmenin yanısıra Türkiye operasyonunun da büyeceği gelen bilgiler arasındaydı. Bu hedef doğrultusunda sektörün iki deneyimli isminin ekibe katıldığı açıklandı.

Perakende Zincirleri Yönetiminde Salvo Nahmiyas
Pazardaki zincir sayısının artması gözönüne alınarak Zincir Perakende Mağazalar yöneticiliğine atanan Salvo Nahmiyas, 1995 yılından beri IT sektörünün farklı alanlarında çalıştı. Yıldız Teknik Üniversitesi mezunu Nahmiyas, iyi derecede İngilizce ve Fransızca biliyor.

Öner Savucu: Kamu projelerinde yeni isim
Fujitsu Siemens Computers Ankara kamu projeleri ve geçmişte başlatılan VEDOP gibi dev projeler konusunda da ağırlığını sürdürmeye kararlı. Sektörün deneyimli isimlerinden Öner Savucu, stratejik iş ortakları ile ilişkileri yürüterek Fujitsu Siemens Computers’ın bu alandaki etkinliğini artırmak üzere operasyonun yönetimine atandı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.