Fujitsu Siemens’ten yeni notebook serisi ESPRIMO MOBILE

Avrupa’ nın önde gelen IT şirketlerinden Fujitsu Siemens Computers, PC pazarında performans ve kalitesini kanıtlamış ESPRIMO ailesini şimdi mobil platforma taşıdı. Yeni başlayanlar ve uygun fiyata profesyonel notebook arayışındaki kullanıcıları hedefleyen modelleri ile yeni ESPRIMO MOBILE serisi Eylül 2007’de mağazalarda yerini alacak. ESPRIMO MOBILE bünyesindeki 3 model ile tüketiciye en üst seviyede teknolojiye ek olarak Fujitsu Siemens Computers’ın profesyonel notebook serilerinde kullanılan port replicator ve ikinci pil seçeneklerini sunuyor.

ESPRIMO MOBILE U9200, 12.1” inçlik ekranı, ince ve hafif tasarımı (1.8 kg.) ve entegre kamerası ile ESPRIMO MOBILE U9200 sürekli seyahat eden ve ofis ortamıyla sürekli bağlantıda olması gereken çalışanlar için en uygun notebook serisidir.
ESPRIMO MOBILE M9400 14.1 inçlik ekranı ve sadece 2.1 kg. ağırlığıyla çalışanlar için mükemmel bir seyahat arkadaşıdır.
ESPRIMO MOBILE D9500 ise, 15.4 inçlik ekranı ve 2.5 kg. ağırlığı ile PC’nizin yerini çok rahatlıkla alabilir.

ESPRIMO MOBILE ailesinin tüm modelleri geniş ekran olup isteğe bağlı olarak entegre UMTS bulunmaktadır. Tüm ürün ailesinde enerji tüketimini azaltmaya çalışan Fujitsu Siemens Computers, performansı yüksek pilleri ve 2. pil seçeneği ile ESPRIMO mobil profesyonel notebooklarının herhangi bir güç kaynağı olmadan 10 saat çalışmasını sağlıyor.

IDC’ye* göre, ESPRIMO MOBILE serisi sayesinde Fujitsu Siemens Computers profesyonel notebook pazarındaki ve en büyük satış rakamlarının gerçekleştiği orta sınıf pazarındaki yerini sağlamlaştıracaktır.

Fujitsu Siemens Türkiye Pazarlama ve İletişim Müdürü Tunç Erkan yeni ürün ailesine ilişkin şu açıklamayı yaptı, “Yeni EPRIMO mobil ailesi yüksek işlevsellik ile performansı, tasarım ve mobilite ile birleştiriyor. Ürün ailesi, ofis konforundan hiçbir şey kaybetmeden seyahat etmek isteyen iş adamları için entegre UMTS ile her yerde ve her zaman sınırsız bilgi akışı için mükemmel çözüm. Yeni ESPRIMO MOBILE ailesi ve kendini kanıtlamış LIFEBOOK serisi ile Fujitsu Siemens Computers müşterilerinin profesyonel notebook ihtiyaçlarını eksiksiz olarak karşılamaktadır.”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu