Fütürist Mike Walsh İstanbul’a geliyor

 Bu yıl dördüncü kez düzenlecek olan SAS Business Analytics Series 2012 İstanbul organizasyonu; 21 Mart 2012, Çarşamba günü İstanbul Swissotel’de gerçekleşecek. İş analitiği ve zekası alanında öncü çözümler sunan SAS tarafından düzenlenecek olan SAS Business Analytics Series 2012 Istanbul etkinliğinde, Dijital Gelecek, Sosyal Medya Fırsatları, Analitik Çözümler ve veri analizinin iş kararlarını nasıl etkileyeceği konuşulacak.

 

Sosyal Medya’nın ana konu olarak belirlendiği SAS Business Analytics Series 2012 İstanbul etkinliği bilişim ve iş dünyasının önemli isimlerinin yanı sıra; dünyanın en ünlü fütüristlerinden Mike Walsh’u da ağırlayacak. Geleceği sadece anlamaya yönelik değil, iş stratejilerini de bu yönde şekillendirmeye ve vizyon oluşturmaya yardımcı olacak bir konuşma yapacak olan Walsh, sosyal medya fırsatlarını, dijital geleceği ve veri analizi ile iş kararları arasındaki bağı anlatacak.

 

SAS Business Analytics Series 2012 İstanbul’un bir diğer konuğu ise SAS EMEA ve AP Center of Excellence Genel Müdürü Shekhar Iyer. Iyer, SAS çözümlerinin Türkiye’deki büyük kuruluşlardan bazılarını nasıl değiştirdiğini, rekabeti ustaca nasıl yönettiklerini, karmaşık işletme sorunlarına SAS ile nasıl çözüm bulduklarına değinecek.

SAS Business Analytics Series 2012 İstanbul’da bankacılık, sigorta, telekom, perakende, kamu, enerji  gibi farklı sektörlere yönelik  yeni uygulamalar da katılımcılara sunulacak.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu