Galaxy Note sahiplerine yılbaşı hediyesi 4 kitap

Samsung Electronics Türkiye dijital Dünya’da yaptığı yeniliklere hergün yenilerini ekliyor. Bunlardan biri olan ve Samsung’un Android cihazlarına özel olarak geliştirdiği Samsung eKitap uygulamasının her gün genişleyen içeriği de dikkat çekmeye devam ediyor. Samsung Galaxy Note kullanıcıları için özel olarak geliştirilen kampanyada Tuna Kiremitçi’nin en son romanı “Selanik’te Sonbahar”ı satın alanlar4 adetkitabı da ücretsiz indirebilecekler.

·         Süper Satıcı Olmak – Cem Şatana

·         En İyi 101 Tatil

·         Küheyli Buharlan – Mümtaz Mehmet Tütüncü

·         Merhaba Android – Murat Önder & Ahmet Oğuz Mermerkaya

Samsung eKitap ile dergi ve kitap okumak artık daha kolay

Farklı sektör ve ilgi alanlarına yönelik yayınlanan 17 derginin toplam 174 sayısını Samsung eKitap uygulamasında ücretsiz olarak okuyabilirsiniz. Ayrıca Yüzlerce kitaptan oluşan kitap arşivi ile kullanıcılarına dijital ortamda kitap okuma zevkini sunan Samsung eKitap uygulamasında 52 adet kitabı da ücretsiz olarak indirmek mümkün.

Tuna Kiremitçi’nin beklenen yeni romanı…Selanik’te Sonbahar

Bir ulusun doğmasını engelleyen suikast, o suikaste uğramasa lider olacak bir asker, gerçekleşmesi Ölüm’e bağlı bir aşk…“Fikriye’nin bedenine girmiş ölümün yanına uzandım, ona sarılıp gün boyu bekledim. Sigara içtim bekledim. Tuvalete gidip geldim bekledim. Yeterince beklersem ölüm bedeninden çıkar, Fikriye uyanır diye bekledim. Beklemek beni onun babası yaptı, oğlu yaptı, ölüm benim bekleyişimden dev bir heykel yaptı, ben o heykelin tepesine konan kuş oldum yine bekledim. Asırlar beklemekle geçti, derken bekleyiş de geçti, cümleler büsbütün anlamsızlaşıp anlam kendisini bir kız için vurdu ve ben anladım: Bekleye bekleye onu geri getiremeyecektim.”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu