Garanti Internet şubesi müşterisi 2 milyonu geçti

Garanti İnternet Şubesi’nde, vadeli/vadesiz hesap açılışı, para transferleri, fatura ödemeleri, kredi başvurusu, kredi kartı işlemleri, kontör yükleme, sigorta ve vergi ödemelerinden; hisse senedi, REPO, fon, döviz ve VOB işlemlerine kadar uzanan 300’den fazla işlem yapılabiliyor. Garanti’de, yatırım merkezleri dışında yapılan tüm hisse senedi işlemlerinin %99’u; fatura ve  vergi ödemelerinin yanı sıra para transferlerinin de %80’i İnternet Şubesi’nden gerçekleştiriliyor.

Garanti, Mayıs ayında yenilenen İnternet Şubesi ile, artık kontrolün daha çok kullanıcıda olduğu ve kişiselleştirilmiş bir yapı sunuyor. Garanti’nin yeni İnternet Şubesi’ni kullanan müşteriler, tek bir sayfa üzerinden tüm bankacılık işlemlerine ulaşabiliyor, kişiselleştireceği ana sayfada, müşteri ilişkileri yöneticisiyle iletişim kurabiliyor. Kendine ait güncel işlem ve ürün bilgilerinin yanı sıra, kişisel ve finansal takvime ulaşabiliyor. Güncel hesap hareketlerini kolayca izleyebilen müşteriler, mortgage ve krediler konusunda danışmanlık alabiliyor. Kullanıcılara, belirli bir sürede yapılan harcamaları analiz etme imkanı da sağlayan İnternet Şubesi, kısaltılmış menü adımlarıyla, çok kısa sürede işlem yapılmasına olanak tanıyor.

Konuyla ilgili bilgi veren Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Ali Fuat Erbil, “1997 yılında hayata geçirdiğimiz İnternet Şubesi’nde bugün 2 milyon aktif müşteriye ulaşmış olmaktan gurur duyuyoruz. İnternet ve cep bankacılığında pazar liderliğimizi korurken, müşteri sayımızı ve işlem hacmini de düzenli bir şekilde artırıyoruz. Mayıs ayında yenilediğimiz İnternet Şubesi ile artık kullanıcılarımıza daha kişiselleştirilmiş bir hizmet sunuyoruz. Bu alanda yatırımlarımızı sürdürerek müşterilerimize ayrıcalıklı hizmetler sunmaya devam edeceğiz.” dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu