Gelecek hafta mesai teknolojiyle başlıyor

800 katılımcının ürün ve hizmetlerini tanıtacağı CeBIT Bilişim Eurasia bu yıl 64 ülkeden 160 bin kadar ziyaretçi ağırlayacak. Fuar süresince, her gün Kurumsal Seminerler ve Türk İşadamlarına Özel Toplantılar düzenlenecek. CeBIT Bilişim Eurasia’yı zenginleştirmesi beklenen tematik bölümlerden “Gelecek Parkı’nda TÜBİTAK şemsiyesi altında 31 üniversitemiz bilişimi kullanarak geliştirdikleri ya da geliştirebilecekleri projeleri sunarken, KOSGEB ve TTGV de karşılıklı ve karşılıksız destek olanaklarını tanıtacak. Öte yandan Avrasya bölgesindeki e-devlet ve e-belediye uygulamalarının yer alacağı Kamu Sektörü’ne 42 kamu kurum ve kuruluşunun yanı sıra, bu uygulamaları projelendiren özel şirketler de katılıyor. Türkiye’nin teknolojik üretim anlamında dünyaya tanıtımını amaçlayan Türkiye’den Küreye bölümümüz, bu yıl KOSGEB’in desteğini artırmasıyla bin 500 metrekareye yayılıyor. Türkiye’de üretilen teknolojinin ulaştığı son nokta, gözler önüne serilecek.
CeBIT Bilişim Eurasia, 31 Ağustos – 5 Eylül tarihleri arasında, TÜYAP Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.