Ana sayfa BT Gündem Gençler Rock’n Coke’ta 3G ile tanışacak

Gençler Rock’n Coke’ta 3G ile tanışacak

94
0

Dünya 3G teknolojisinin öncüsü ve mobil iletişim lideri Vodafone; 18 -19 Temmuz tarihleri arasında, İstanbul Park’ta düzenlenecek Rock’n Coke’ta; 3G’deki farkını ve deneyimini müzikseverlerle paylaşacak. Rock’n Coke’a gelen müzik severler, Vodafone 3G+ teknolojisi ile tanışacak. Vodafone Türkiye Pazarlama ve Marka Stratejisi Bölüm Başkanı Selen Kantarcı Tunçbilek, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, dünya mobil iletişim lideri Vodafone olarak gençlerin yanında olduklarını, onların dinamizmi ve enerjisinden güç aldıklarını belirtti. Tunçbilek; “Gençleri daha iyi anlamak, her anlarını paylaşmak ve yaşamlarını Vodafone ile farklılaştırmak istiyoruz. Vodafone, genç yüzünü ve gençlere yönelik 3G+ servislerini herkesten önce Rock’n Coke’ta müzik severlerle paylaşacak. Türkiye’nin en büyük açık hava etkinliği olan Rock’n Coke’un resmi iletişim sponsorluğumuzla müzik severlere Vodafone 3G+ teknolojisi ile farklı bir Rock’n Coke yaşatacağız.” dedi.

Vodafone Türkiye, üç gün boyunca müzik severlere Vodafone farkı ile 3G+ deneyimini yaşatarak, düzenleyeceği çeşitli etkinliklerle Rock’n Coke’a ayrı bir hareket ve heyecan getirecek. Tüm iletişim altyapısı Vodafone 3G+ teknolojisi kullanılarak hazırlanan basın çadırı ise basın mensuplarına festival boyunca en hızlı ve rahat şekilde işlerini yapma fırsatı sağlayacak.

Gençler, 200 m2’lik Vodafone alanında, 3G teknolojisini çeşitli etkinlikler ve oyunlarla birebir yaşama fırsatı bulacak, kendi müziklerini yapacaklar. Vodafone 3G Alanı’nda, yüksek hızda internet, müzik ve video özelliklerini deneyecek gençler, Numara Taşıma Alanı’nda numaralarını Vodafone’a taşıyabilecekler. Dinlenmek isteyenler Dinleme Alanı’nda soluk alırken, kamp alanında kamp yapan katılımcılar festival alanını Vodafone 3G+ teknolojisi ile seyredebilecekler. Festivaldeki tüm oyun ve etkinliklere katılanları; iPhone3G, mobil modem, Fransa’da düzenlenecek olan Rock en Seine festivaline bilet kazanma şansı gibi sürpriz hediyeler bekliyor