Gençler Turkcell yönetiminde söz sahibi oluyor

Türkiye’nin en büyük gençlik kulübü gnçtrkcll, bir ilke daha imza atıyor. Avantajlı fırsat ve teklifleri, eğlenceli etkinlikleri, efsaneleşen kampanyalarıyla gençlere Turkcell farkını yaşatan gnçtrkcll’in yönetiminde bundan böyle gençler bizzat yer alacak. gnçtrkcll’liler arasından seçilecek 5 genç, kulüp yönetiminde yer alarak gençlerin ihtiyaç, talep ve beklentilerini temsil edecek. Temsilciler gerçekleştirilecek tüm gnçtrkcl projelerinin belirlenmesinde aktif söz ve rol sahibi olacaklar.

 

gnçtrkcll’nin 5 temsilcisi şöyle olacak: Tarifeler Temsilcisi, Teknolojiler Temsilcisi, Kariyer Temsilcisi, Etkinlikler Temsilcisi ve Alışveriş Temsilcisi.

 

Sevilengül: “Gençliğin gücüne güveniyor, kapılarımızı onlara sonuna kadar açıyoruz.”

 

Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Burak Sevilengül, konuyla ilgili açıklamasında şunları söyledi:

 

“gnçtrkcll’de biz her zaman gençlerin görüş ve yorumlarını önemsedik ve kulübümüzü onların istekleri doğrultusunda şekillendirdik. 2011’de ‘gençler seçiyor, gnçtrkcll hayata geçiriyor’ dedik ve kampanyalarımızı onların tercihlerine bıraktık. Sosyal medyada onları dinledik, bize ulaşabilmeleri için yeni kanallar açtık. Bu kez bir adım daha ileri gidiyor, gençlerin fikir üretme ve karar alma süreçlerine doğrudan dahil olmalarını sağlıyoruz. Yani gnçtrkcll, gençliğin temsilcilerini arıyor. gnçtrkcll yönetiminde yer alacak 5 temsilci, 12 milyon gnçtrkcll’liyi temsil edecek. Gençliğin gücüne güveniyor, kapılarımızı onlara sonuna kadar açıyoruz. Amacımız 2012’de gnçtrkcll temsilcileriyle birlikte gerçekleştireceğimiz projelerle gençlerin her anında yanında olabilmek ve bunu onlara hissettirebilmek.

 

İyi olan kazansın!

 

gnçtrkcll temsilcilikleri için başvurular Facebook.com/gnctrkcll adresi üzerinden gerçekleşecek. 12 Mart-3 Nisan arasında devam edecek başvuru sürecinde adayların Facebook’ta aldıkları “beğeniler”, sosyal medyadaki çeşitli aktiviteleri ve SMS ile topladıkları oylar gibi çeşitli etkenler ön eleme niteliğinde olacak. Bu süreçten başarıyla çıkan adaylar, Turkcell yöneticileri ile yüzyüze görüşmeler gerçekleştirecek. gnçtrkcll’i gençler adına yönetecek 5 kişi, 23 Nisan’da açıklanacak. Temsilci olmak üzere başvuracak gnçtrkcll üyesinin en az 18, en fazla 25 yaşında  olması gerekiyor. gnçtrkcll başvurularda yoğun bir rekabet yaşanacağını tahmin ediyor ve ‘ gençleri en iyi temsil edebilecek ve heyecanla çalışacak temsilci adayları kazansın!’ diyor.

 

12 milyonun temsilcisi olacaklar

 

gnçtrkcll yönetiminde yer alacak 5 genç, 12 milyon gnçtrkcll’linin temsilcisi olmak gibi son derece önemli bir sorumluluk üstlenecek. Bu sorumluluğun yanı sıra temsilciler bazı ayrıcalıklar da elde edecekler: gnçtrkcll yönetimine katılmak onlara profesyonel hayata bir adım önde başlama fırsatı verecek. Bu sayede hem kariyerlerine erken başlayacak hem de kişisel gelişim adına önemli bir deneyim elde edecekler.

Genç temsilcilerin yaşayacağı bir diğer ayrıcalık da en yeni teknolojileri herkesten önce deneyimleyebilmek olacak. 5 genç böylelikle hem temsilcisi oldukları alanda yeni teknolojilerin getirilerini yaratıcı fikirlere dönüştürebilecek hem de teknolojilde “öncü” olmanın farkını yaşayacak.

 

Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketinin üst yönetimi ile tanışma olanağı da bulacak olan gnçtrkcll temsilcileri, belki de sahip oldukları niteliklerle onları etkileyecek ve böylece hayatlarının fırsatını yakalayabilecekler. 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu