General Mobile’ın son amiral gemisi GM9 Pro tanıtıldı

Türkiye’nin yeri akıllı telefon markalarından, General Mobile, tüm üretim süreçlerini Türkiye’de gerçekleştirdiği GM9 Pro modelinin tanıtımını, İstanbul İkitelli’deki fabrikanın resmi açılışıyla birlikte gerçekleştirdi. Özellikle kamerası, AMOLED ekranı, tek tuşla erişilen video çekim modu ve yüksek pil performansı ile dikkat çeken GM9 Pro, General Mobile’ın yeni amiral gemisi telefonu. 8 çekirdekli Snapdragon 660 işlemcili telefon 4 GB bellek ve 64 GB depolama kapasitesine ve 3.800 mAh pile sahip. 6.01 inç AMOLED ekranlı telefon fotoğraf ve video özellikleri ile dikkat çekiyor.  Arkada birisi 12 MP diğeri 8 MP çift kameraya sahip cihazın 4K video, hızlı, ağır çekim, yüz düzeltme özellikleri de mevcut. DxOMark testinde de videoda 90, fotoğrafta 91 puan alan ürün, bu teste girmiş dünya üzerindeki tüm ürünler arasında ilk 16’da yer alıyor.  Merak edenler için listenin başında Huawei’nin P20 Pro ürünü 109 puanla ilk sırada yer alıyor.Ürün, bu ay içinden itibaren yetkili satış noktalarında 2.899 TL ile satışa sunulacak.
Türkiye’de 100 milyon lira yatırımla kurulan, üretim tesisisinden A’dan Z’ye tüm üretim süreçlerine de tanıklık ettiğimiz ürün bu özellikleri ve fiyatı ile üst segment ürünlere ciddi rakip olabilecek düzeyde.
Üretim tesisi hakkında ve yerli üretim konusundaki yazıma da buradan ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici kullandığınız için, içeriğimizi görüntüleyemiyorsunuz. Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. İçeriğimizi görüntülemek ve reklam gelirlerimizi artırmamıza yardımcı olmak için reklam engelleyici uygulamanızı kapatarak yeniden deneyin.