GenX’de MP3 keyfi 512 MB

GenX’in çok işlevli MP3 çalarların 512 MB kapasiteli modelleri de Türkiye pazarında. GenX ürünlerinin Türkiye distribütörü olan İnfronic, GenX USB belleklerin her modelinde artık 512 MB kapasite seçeneğini de sunuyor. Özellikle çok işlevli MP3 çalarları ile Türkiye pazarında dikkat çeken GenX’in 512 MB kapasiteli modelleri de pazara sunuldu. Türkiye’de İnfronic tarafından temsil edilen GenX’in tüm USB belleklerinde artık 512MB kapasite seçeneği de bulunuyor.
GenX’in üçü bir arada modeli olan ve MP3 çalar, USB bellek ve ses kaydedici özellikleri bulunan ürününün 512 MB kapasiteli modeli 189 dolar fiyatla satılıyor. USB bellek, MP3 çalar, FM radyo, MP3 kaydedici gibi yedi özelliği üzerinde bulunduran GenX 7in1’in 512MB kapasiteli modelinin fiyatı ise 269 dolar.
İnfronic, GenX’in çok işlevli ürünlerinin yanı sıra salt USB bellek modellerinin de satışını yapıyor. Şirket salt USB belleklerde 64MB’dan 1024MB kapasiteye kadar çok zengin bir ürün gamını satışa sunuyor.

Ayrıntılı bilgi için: İnfronic’e 0216-317 96 50 nolu telefondan veya www.infronic.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.