Gerekenleri bulabileceğiniz tek bir adres

İhtiyaçları için profesyonel hizmet arayanların hayatını kolaylaştıran, en uygun fiyata en uygun hizmeti bulmalarını sağlayan Gereke.com internet sitesi yayına girdi. Gereko.com, kullanıcılarına, ihtiyaçlarını kaydedebilecekleri, çok sayıda hizmet veren firmayı ya da serbest çalışanı aynı çatı altında bulabilecekleri, teklif isteyerek bir çok alternatif arasından seçim yapabilecekleri bir platform sunuyor. Sistemde ihtiyaç sahipleri, hizmet aldıkları firma ya da şahısları değerlendirebiliyor. Daha sonra benzer hizmet arayan kullanıcılar da, bu değerlendirmelerden faydalanarak karar verebiliyor. Böylelikle, Gereko.com, profesyonel hizmetlerde kalitenin, en uygun fiyata bulunabilmesine olanak sağlıyor.
En uygun hizmet en uygun fiyata elinizin altında

Greke.com sitesinin kurucusu Ayşe Biçer, Gereko.com ile müşterilerinin hayatını kolaşlaştırmayı hedeflediklerini vurgulayarak, “Hayatımızda, sıklıkla karşılaşmadığımız, ama ihtiyacımız olduğunda da kime danışacağımızı bilemediğimiz durumlar vardır. Örneğin evinizi taşıtmak, dekorasyon yaptırmak, tesisatçı bulmak ya da çocuğunuza ders aldırmak istediğinizde, ilk yaptığınız eşe dosta sormak, ya da internette uzun süreler araştırma yapmak, en uygun alternatifi bulmaya çalışmak olur. Böyle verilen kararlar sonunda, zaman zaman hizmetin kalitesinde ya da fiyatında memnuniyetsizlikler yaşanabilir. Bundan sonra, Gereko.com sitesine bu ihtiyacınızı ÜCRETSİZ girerek, bir çok teklif alıp, en iyi teklifi seçerek, hem zamandan kazanacak, hem de en uygun hizmeti, en uygun fiyata bulabileceksiniz” dedi.

Gereko.com’dan yararlanabilmek için siteye üye olmak yeterli. Kimlik ve iletişim bilgilerinizi açıklamaya gerek kalmadan ihtiyacınızı tanımladıktan sonra hizmet verenlerden teklif alabiliyorsunuz. Farklı teklifleri karşılaştırabiliyor, profilleri inceleyebiliyor, daha önce o hizmet verenlerle ilgili yapıyan yorumları inceleyebiliyor ve en iyi teklifi seçebiliyorsunuz. Firma ya da serbest çalışanlara da ihtiyaç sahiplerine ulaşmada ek bir kanal sunan Gereke.com Mart ayına kadar hizmet verenler için de ÜCRETSİZ

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu