Getir, mahallenin çarşısından da getirecek!..

Hızlı büyümesini ve yurtdışı açılımını sürdüren Getir, yeni hizmeti Getir Çarşı'yı duyurdu. Getir ile mahalle esnafınızdan da alışveriş yapabileceksiniz.

10 dakikakada hizmet hedefiyle yola çıkan Getir, mevcut sunduğu hizmetlerine Getir Çarşı’yı da ekledi. Getir, Getir Büyük, Getir Yemek ve Getir Su gibi hizmetlerini arka arkaya duyuran Getir, mahallenizin esnafından da alışveriş yapmanıza olanak sağlayacak Getir Çarşı’yı düzenlediği basın toplantısı ile duyurdu.

Getir’in yeni hizmetini şirketin kurucu üyesi Tuncay Tütek düzenlediği basın toplantısı ile duyurdu. Daha önceki hizmetlerde de olduğu gibi, mevcut kuryesi olan esnaf, kendi kuryesini kullanabildiği gibi kuryesi olmayanlara ise Getir hizmet verecek. Esnafların tipine göre (kasap, manav, yufkacı vs. ) alışveriş sepeti tutarlarında ve komisyonlarda farklılıklar olabilecek. 30 Haziran’a kadar esnaflar için ücretsiz sunulacak olan bu hizmet için esnaflarla komisyon oranları belirlenecek. Getir, bu hizmeti için 300 kişilik bir istihdam da yarattı.

Getir-Götür hizmeti de masada

Getir, sunduğu hizmetlere yenilerini de eklemek için çalışıyor. BTDünyası.net’ten Kemalettin BULAMACI’nın sorusu üzerine, Tuncay Tükek, terzi, tamirci, kuru temizlemeci gibi iki yönlü ürün taşımasının olduğu sektörlere yönelik olarak da hizmet sunumunun masada olduğunu belirterek “Bunu da düşünüyoruz. Ancak mevcut işlerimize ve yurtdışı açılımlara odaklanmış durumdayız” dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu