GIGABYTE, Yeni Nesil 16 inç Yapay Zekalı Oyun Dizüstü Bilgisayarlarını CES 2024’te Tanıttı

GIGABYTE, CES 2024'te yeni nesil Yapay Zeka Oyun Dizüstü Bilgisayarlarının tüm serisini ve önde gelen öne çıkan modelleri olan AORUS 16X ve GIGABYTE G6X'i tanıttı.

Dünyanın önde gelen bilgisayar markası GIGABYTE, CES 2024’te yeni nesil Yapay Zeka Oyun Dizüstü Bilgisayarlarının tüm serisini ve önde gelen öne çıkan modelleri olan AORUS 16X ve GIGABYTE G6X’i tanıttı. Bu Yapay Zekâ Oyun Dizüstü Bilgisayarları, daha uzun pil ömrü ve kusursuz Yapay Zekâ yazılım deneyimi sunarken üretken Yapay Zekâ iş yüklerini daha hızlı gerçekleştirmek için tasarlandı.

Yapay Zekâ çağında önemli bir kilometre taşı olan GIGABYTE Yapay Zekâ Oyun Dizüstü Bilgisayarları, NVIDIA GeForce RTX 40 serisi dizüstü bilgisayar GPU’larını benimseyerek üretken Yapay Zekâ iş yükleri için 20 kata kadar daha hızlı performans sunar. AORUS 16X ve GIGABYTE G6X’e ayrıca Windows’ta Microsoft’un Copilot’una hızlı erişim için özel bir Copilot anahtarı da eklendi ve yapay zeka asistanı kullanıcıların hizmetinde anında etkinleştirildi.

AORUS 16X dahil 2024 AORUS Yapay Zekâ oyun dizüstü bilgisayar modellerinde özel olarak sunulan, yeni başlatılan Yapay Zekâ Nexus uygulaması, yapay zeka destekli bir dizi yardımcı programa sahip.  Power Gear, dinamik iGPU/dGPU anahtarı aracılığıyla pil ömrünü uzatıyor. Boost, otomatik olarak tespit edip hız aşırtma yaparak oyun performansını artırıyor. Son olarak Generator, hızlı başlatma için çeşitli üretken yapay zeka uygulamaları içeriyor.r. Bu yardımcı programlar, AORUS Yapay Zekâ Oyun Dizüstü Bilgisayarlarında kusursuz bir Yapay Zekâ deneyimi sunuyor.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu