Glasshouse’dan EMC Çözüm Merkezi

GLASSHOUSE TÜRKİYE Çözüm Merkezi, EMC’nin Global Çözüm Merkezi’nin mükemmeliğinden esinlenerek, aynı yüksek hizmet ve teknoloji yaklaşımıyla, EMC çözümlerini bundan sonra İstanbul’da da sergileyecek.  Demo çalışmalarının farklı ortamlar ve uygulamalar için sağlanabileceği çözüm merkezinde, EMC BRS çözümleri üzerinde istenilen tüm çalışmalar yapılabilecek.

GlassHouse Türkiye’nin faaliyete geçirdiği EMC Çözüm Merkezi’nde :

Müşteri brifingleri, seminerler ve atölyeleri
Yazılım ve donanımın canlı olarak sergilenmesi
Eğitimler
Kompleks demo sunumları
Taşıma planlanması
Benchmark ve performans testleri
Kapsamlı çözüm geliştirme çalışmaları

yapılabilecek.

Faaliyete geçen çözüm merkeziyle ilgili olarak GlassHouse Türkiye Genel Müdürü Emre PEKAR;  müşterilerine sağladıkları konforlu ortamda konsantrasyonun en üst seviyede olacağını, EMC’nin Backup ve Recovery (yedekleme ve kurtarma) konusundaki tüm ürünlerini GlassHouse’un alanında profesyonel teknik ekibiyle birlikte inceleme fırsatı sunacaklarını belirtti.

EMEA Tier 1 Partner Satış Direktörü Christian Putz ise,  GlassHouse Türkiye’nin faaliyete geçirdiği EMC Velocity2 Özel Çözüm Merkezi sayesinde, müşterilerle daha da verimli çalışmanın önünü açtıklarını, GlassHouse’un tüm bilgi birikimiyle bu çözüm merkezinde çok faydalı çalışmalar yapacağına emin olduklarını belirtti.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici kullandığınız için, içeriğimizi görüntüleyemiyorsunuz. Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. İçeriğimizi görüntülemek ve reklam gelirlerimizi artırmamıza yardımcı olmak için reklam engelleyici uygulamanızı kapatarak yeniden deneyin.