gnçtrkcll teknolojik altyapısıyla da genç

gnçtrkcll’liler katıldıkları etkinlikler sırasında MobilPOS cihazına kulüp şifreleri ve/veya üye telefon numaralarını girdiklerinde cihaz anında internet üzerinden ana sisteme ulaşıp bu bilgileri kontrol ediyor ve kulüp üyeleri kendilerine sağlanan fırsat ve avantajlardan yararlanabiliyorlar. Bunun yanı sıra yine bu cihaz sayesinde ilgi alanları belirlenen gnçtrkcll’liler, hiç beklemedikleri bir anda sevdikleri filmin posterinden mobil video fragmanına kadar çeşitli sürprizleri cep telefonlarında bulabiliyorlar. Bilişim Fuarı 2005’de gnçtrkcll MobilPOS cihazı ile üyeler bu cihazlara üye telefon numaralarını girerek sadece gnçtrkcll’lilere özel sinema odasında gnçtrkcll filmi seyrettiler ve bedava kontör/dk kazandılar. Yaz aylarında gerçekleştirilen gnçtrkcll Fest, 40ºC Partileri ve ÖSS Party gibi gnçtrkcll kapsamındaki tüm etkinliklerde de MobilPOS cihazı kullanılarak gnçtrkcll üyelerine hizmet verilirken gençler, sıra beklemeden aktivitelere katılma imkanı buldular..

Üyelerini daha yakından tanıyor

Gençlerin hayal ve beklentilerini doğru anlayabilmek ve karşılayabilmek için sürekli onlarla ilgili araştırmalar yaptırıp, sık sık biraraya gelen gnçtrkcll, bu cihaz sayesinde gerçekleştirdiği aktivitelere katılan, sağladığı fırsat ve avantajlardan yararlanan üyelerinin ilgi alanlarını belirliyor. Böylece üyelerinin hobilerini, zevklerini ve yaşam tarzlarını analiz eden gnçtrkcll, onlara özel fırsatlar, avantajlar ve sürpriz hediyeler sunuyor.

Halen devam eden gnçtrkcll sinema kampanyası kapsamında ise gnçtrkcll cihazıyla kulüp şifreleri ve üye telefon numaraları alınan ve sinema kampanyasından yararlanan üyeler ana sistemden takip ediliyor ve bu üyelerin cep telefonlarına çeşitli filmlerin mobil video fragmanı ya da orijinal posterinin MaxiMesaj’ı ücretsiz gönderiliyor. gnçtrkcll, sinema kampanyası kapsamında 23 ilde toplam 250 sinema salonunda yaklaşık 100 MobilPOS cihazı aktif olarak kullanılıyor.

gnçtrkcll MobilPOS cihazı ile bunlara ek olarak, gnçtrkcll etkinliklerini takip eden üyelerin hangi etkinliklere ne kadar katılım gösterdikleri, etkinliklere katılımda hangi illerde hangi lokasyonların daha çok tercih edildiği veya etkinlik içerisindeki şovlardan hangilerinin en çok ilgi gördüğü gibi bilgilere de ulaşılabiliyor.

www.turkcell.com.tr

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.